Pranie dywanów Gdańsk – profesjonalne mobilne pranie i czyszczenie.

Na początku wszystko wydaje się oczywiste, patrzę na swoją brudną sofę, dywan, fotel, materac itd., nachodzi myśl trzeba to wyprać, wyczyścić bo ogarnia mnie wstyd jak kogoś zaproszę i …….. właśnie co dalej? Musze zamówić pranie dywanów Gdańsk?

Nie mamy nikogo z polecenia, więc łapiemy za telefon, laptop, tablet i wpisujemy w wyszukiwarkę hasło aby wyszukać kogoś kto nam zrobi z tym porządek. Wyszukiwarka znajduje nam rynek wypełniony osobami, firmami, które łączy jeden najważniejszy fakt, jeden odkurzacz i jeden proszek popularnej firmy K….. dostępnej w sieciówkach. W profesjonalnych firmach z branży pralniczej praktycznie nie występujący, ponieważ nie jest to chemia i sprzęt do użytku profesjonalnego. Jednak Ty, jako potencjalny Klient jeszcze o tym nie wiesz, bo niby z skąd masz posiadać tego typu wiedzę. Tylko kogo wybrać? Każdy to “profesjonalista z profesjonalnym sprzętem”, a wybór masz bardzo duży. W tym momencie zaczyna się droga przez mękę. Nie masz czasu ani chęci szukania i czytania:

  • jak wykonuje się powinien pranie dywanów Gdańsk?
  • jaką chemię się stosuje?
  • jakie maszyny powinien mieć usługodawca?
  • wybierz www.turboszczotka.pl

Czy aby jednak nie powinieneś poczytać o profesjonalnym praniu dywanów Gdańsk?

Przecież to tylko materac, sofa, dywan, auto, wykładzina itd. Tylko czy pamiętasz ile pracowałeś/aś na tą rzecz aby ją nabyć drogą kupna? Ile ta rzecz kosztowała pieniędzy i poświęcenia czasu, nie raz wyrzeczeń, aby to wyszukać i kupić? Zakładam, że nie wiele osób o tym pomyśli i przypomni sobie jak bardzo Ci na tym zależało, aby to mieć.

Skoro wszyscy pracują na tym samym, to wybór jest bardzo prosty. Klikasz w ofertę. Patrzysz na cennik, który CI odpowiada, widzisz, że zrobią to w 15 minut. Kurcze super, krótka piłka i po sprawie.  I oto pierwszy błąd jaki Klient popełnia. Nie od dziś wiadomo, że edukacja jest kluczem do świadomości, a raz poruszona świadomość nie da Ci już spokoju.

Teraz się pewnie zastanawiasz?
Chcesz wiedzieć jak wygląda pranie dywanów Gdańsk, Gdynia, Sopot?
Niby jaki to błąd robię Panie mądralo?

Już wyjaśniam.

Przedstawię Ci historię jednej z naszych Klientek, a takich historii proszę nam uwierzyć słyszeliśmy już bardzo, bardzo wiele i nadal mają miejsce z tym samym scenariuszem.  Pani Kasia zapłaciła za dwa dywany prawie 4000 zł. Zadzwoniła do firmy i usłyszała w słuchawce “Tak , pierzemy dywany wełniane”. Cena elegancka 50-90 zł za jeden. Zakończyła rozmowę zadowolona, bo ma problem z głowy. Jednak nie ma świadomości, że jej problemy z dywanem dopiero może się zacząć i popularny tekst z programu telewizyjnego “Będzie Pani zadowolona” nie będzie miał racji bytu.

Ustaliła swój plan dnia pod tą usługę i konkretną godzinę. Przyjeżdża człowiek, Pani Kasia zaprasza go do mieszkania. Pan przystępuje do pracy i po około 20 minutach oświadcza że już skończył pranie dywanów Gdańsk. Pani Kasia wchodzi do salonu i widzi mokre dywany i rozjaśniony materiał, większość plam jest nadal widoczna.

I zaczyna się dziki zachód.

Na pytanie o widoczne plamy  – Pan oświadcza, że to już nie zejdzie.
Na pytanie o kwotę?
Pan odpowiada  – 200 zł.
Pani Kasia oświadcza,  – że widełki miały być pomiędzy 50 – 90 zł
Szanowny Pan oświadcza jej, że one są spore i tego Pani nie powiedziała wcześniej,
Pani Kasia oznajmia mu, że nikt jej o to nie pytał,
Pan oznajmia, że takie są stawki.
Pani Kasia postawiona przed faktem wyciąga portfel płaci 200 zł, otwiera Panu drzwi, żegna się z nim i pozostaje zniesmaczona sytuacją i czuje się oszukana.

 

Pani Kasia wraca do domu i po około 7h godzinach widzi, że dywany nie schną tak szybko jak Pan obiecywał i są nadal bardzo mokre. Kolejnego dnia po południu zapach z dywanów nie jest zbyt przyjemny, plamy są widoczne, a efektu “prania” brak. Pani Kasia wybiera nr telefonu do firmy. I co się dzieje? Nikt nie odbiera. Dzwoni kolejny raz i nadal cisza. Piszę wiadomość sms z prośbą o kontakt i odpowiedzi brak. Postanawia wystawić firmie opinię w internecie, okazuje się, że nie ma gdzie ponieważ profilu w google tej firmy nie ma.

Reasumując drogi Kliencie – Pani Kasia nie mając świadomości jak wygląda profesjonalne pranie , zamówiła PŁUKANIE materiału za 200 zł w 20 minut. Z PRANIEM ta usługa nie miała nic wspólnego. Takich sytuacji słyszeliśmy bardzo wiele i nadal słyszymy. Firma TURBOSZCZOTKA okazała się jedyną firmą z 4 poprzednich, która wytłumaczyła i pokazała jak wygląda czyszczenie zgodnie ze sztuką prania.  Zdjęliśmy plamy, pozostawiając dywan powierzchownie zawilgocony. Czas prania dwóch dywanów to 1,5h. Pani Kasia jest naszą stałą Klientką od 3 lat. Otrzymała od nas również wiedzę na temat pielęgnacji dywanów.

 

Call Now Button