Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie z nami to jakość i satysfakcja. Na każdą kieszeń.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie z nami to jakość i satysfakcja.

PRANIE DYWANÓW, WYKŁADZIN, TAPICERKI GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

NOWOŚĆ!!! Mocz, kawa, wymioty? Odessiemy je również z głębi runa czy gąbki.

PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

NOWOŚĆ!!! Odkurzacz do materacy i tapicerek

Innowacyjny odkurzacz ręczny o dużej mocy ssania, który bardzo skutecznie usuwa alergeny, kurz, roztocza z naszych sof, krzeseł, materacy, kanap, narożników itd. Charakteryzuje się trzema stopniami pracy:

 • tryb próżniowy,
 •  trzepania materiału,
 •    oświetlenia lampą UV.

Odkurzacz uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej, jako produkt skutecznipranie materaca Gdańske eliminujący alergeny, roztocza, kurz i bakterie. Teraz każdorazowo usługa  – pranie materaca, dywanu czy tapicerki będzie poprzedzona dokładnym odkurzeniem i usunięciem alergenów, kurzu, roztoczy. Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Reasumując, ciągle inwestujemy w nasz rozwój, aby usługę wykonać jeszcze bardziej profesjonalnie. Nie ograniczamy tej usługi tylko dla alergików. Otrzyma ją każdy Klient.

   PRANIE WYKŁADZIN GDAŃSK, GDYNIA , SOPOT

   Proces czyszczenia lub prania wykładzin często opisywany jest przez pseudo fachowców jako nałożenie tzw: “fazy prespray” i następnie płukanie, najczęściej  nieszczęsnym odkurzaczem firmy k…! Czyli jeden wielki bubel, a o efekcie nie ma co wspominać. W sumie Klient nie ma o tym pojęcia więc dlaczego by nie robić w ten sposób? Dlaczego takie praktyki są bardzo popularne? Ponieważ dana osoba nie dysponuje profesjonalnym sprzętem i chemią. Za to kieruje się chęcią szybkiego zysku przy minimalnym nakładzie finansowym bazując na niewiedzy Klienta. Otóż Szanowni Państwo korzystając z naszych usług już przy pierwszym kontakcie telefonicznym będziecie wiedzieć, że macie do czynienia z profesjonalną firmą. W celu czyszczenia wykładzin zapraszani jesteśmy zarówno do mieszkań jak i biur. Reasumując proces czyszczenia wykładziny jest to kilkuetapowa, wielogodzinna, naprawdę ciężka praca, którą sumiennie wykonujemy na wielu obiektach z efektami jakie mogą Państwo zobaczyć poniżej.

   CZYSZCZENIE WYKŁADZIN GDAŃSK,GDYNIA, SOPOT

   Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalne maszyny,  chemia renomowanych ENG i USA producentów to klucz do zadowolenia każdego Klienta, który zleca nam czyszczenie wykładziny. Z nami możesz być pewny, że Twoja wykładzina znów będzie wyglądać reprezentatywnie.

   Czyszczenie wykładzin to proces złożony i każdy etap prac jest bardzo istotny ponieważ otrzymujemy pożądany efekt. Wielu naszych Klientów zamawiając naszą usługę przekonuje się jak ten proces wygląda w profesjonalnym wykonaniu.

   PRANIE DYWANÓW, WYKŁADZIN, TAPICERKI GDAŃSK, GDYNIA, TRÓJMIASTO. SPRZĄTANIE.

   Dywany dzielimy na różne rodzaje ze względu na skład runa. Pranie dywanów polipropylenowych, heatsetowych, poliestrowych, akrylowych, wiskozowych, bawełnianych, wełnianych, jedwabnych, fryzowanych musi zostać wykonane w odpowiedni sposób i odpowiednimi środkami. Dla zwykłego zjadacza chleba nie jest łatwo odróżnić jaki dywan leży w jego salonie. Oczywiście na nas w tej kwestii mogą  Państwo liczyć. Dla osób z alergiami nie wskazane są  dywany akrylowe, wiskozowe, bawełniane, wełniane. Pozostałe jak najbardziej nie będą wpływały na złe samopoczucie.

   Zobacz, co usuwamy z runa w trakcie procesu czyszczenia wykładzin i prania dywanów.

   PRANIE I CZYSZCZENIE DYWANÓW GDAŃSK, GDYNIA , SOPOT

   Czy znajdziesz na rynku w Trójmieście, wśród innych firm szeroką i w pełni profesjonalną usługę w tak przystępnej cenie? (cennik)

   Szanowni Państwo podczas prania lub czyszczenia materacy, dywanów, wykładzin, tapicerki nie stosujemy:

   Chemii do prania i płukania odzieży. Odkurzacza piorącego i proszku Karcher. Płynów do naczyń, proszków zawierających wybielacze optyczne. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pranie poduszek wchodzących w skład sofy. Ze względu na fakt tych praktyk. Równocześnie obserwując rynek trójmiejski i uważnie wysłuchując opinii i doświadczeń naszych Klientów wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jeszcze bardziej kładąc nacisk na jakość i uczciwe wykonanie podjętych zleceń. Zaufaj specjaliście i bez wątpienia zleć nam pranie.

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie z nami to czysta przyjemność.

   Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako firma wykonująca pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie, czyszczenie,pranie,suszenie, koszenie, odśnieżanie.

   Nasze usługi to pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie klatek schodowych i obsługa terenów budynków Wspólnot Mieszkaniowych. Czyszczenie, odplamianie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza auta już od 40 zł brutto. W porównaniu z trójmiastem My pracujemy przez 7 dni w tygodniu podczas gdy inni klika dni. Ze względu na dobre relacje z Klientem dojazd jest GRATIS!!!.

   UWAGA.

   Szanowni Państwo ze względu na nienaganną opinię wśród klientów biznesowych jak i indywidualnych niewątpliwie zawsze stawiamy na jakość. Dlatego nasza praca cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa pomorskiego. Jesteśmy zapraszani nawet do miasta Tczew. Usługa w naszym wykonaniu nie trwa 20 minut. Sztuka prania to proces złożony, wymagający czasu, szerokiej gamy środków i narzędzi, które stosujemy. Nie jest to natrysk i płukanie materiału wykonane w 15 minut. Reasumując powyższą treść, uprzejmie informujemy, że wybierając Nasze usługi zawsze zamawiasz SPECJALISTĘ wykonującego zlecenia cały rok, a nie sezonowego domokrążcę.

   PRZEWIŃ STRONĘ DALEJ I ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH ZDJĘĆ

   Nie masz czasu na porządki? Mieszkasz w województwie pomorskim i szukasz firmy, która fachowo wykonuje pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie nie jest twoim ulubionym zajęciem? Lub zwyczajnie zależy Ci aby zlecenie wykonano prawidłowo, a efekt był widoczny po sprzątaniu czy czyszczeniu? Ponieważ nie chcesz marnować czasu i wyrzucać pieniędzy w błoto? W takim razie Bardzo Dobrze Trafiłeś/aś ponieważ bezsprzecznie wykonamy usługę na najwyższym możliwym poziomie.

   Pranie dywanów Gdańsk – czym pierzemy?

   Wszystkie powierzchnie pierzemy w oparciu o Santoemma Professional System dający możliwość wykonania usługi w niedługim czasie. Oddając lekko zawilgoconą powierzchnie, jednocześnie oferując maksymalną jakość wykonanej usługi prania. Popularne narzędzia firmy K…. , na której prawdopodobnie pracuje niemalże 100% rynku nigdy nie odda jakości wykonania prania w porównaniu do profesjonalnych narzędzi jakie posiadamy w parku naszych maszyn.  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania z naszej pracy.

   Czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki przeprowadzamy zawsze przy zastosowaniu profesjonalnych maszyn, opieramy się obecnie na wiodącym w europie włoskim producencie !!!Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   Nasza wiedza i doświadczenie oparte jest przede wszystkim na profesjonalnych narzędziach.

   Santoemma jest to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Milano. Od 1980 roku zajmująca się opracowywaniem technologii jak i konstruowaniem maszyn i odkurzaczy ekstrakcyjnych do czyszczenia powierzchni tekstylnych.

   Numatic z siedzibą w Chard Somerset, założona w Wielkiej Brytanii w 1969 roku zajmująca się głównie projektowaniem i produkcją domowych, handlowych i przemysłowych urządzeń do czyszczenia.
   Sebo
   również niemiecka firma z siedzibą w mieście Velbert założona w 1978 roku. Zajmuje się produkcją odkurzaczy określanych jako pionowe i cylindrowe, które stosowane są po dziś dzień w użytku komercyjnym i domowym.

   Nasze środki pochodzą od wiodących i światowych producentów.

   Prochem założony w 1974 roku w Wielkiej Brytanii, jest wiodącym producentem chemii i maszyn do czyszczenia podłóg, dywanów i tapicerek, w przeciwieństwie do innych marek ma najszerszą gamę środków piorących. Z naszej wiedzy wynika, że w przeciwieństwie do pomorskiej konkurencji jako jedyni stosujemy produkty powyższej firmy.
   Chempsec pochodzi z USA i ciężko odszukać jej historię powstania. Nie mniej jednak zaraz obok firmy Prochem produkuje doskonałej jakości chemię aby przeprowadzić pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie również przy pomocy tego producenta jest bardzo efektywne. Ważnym aspektem jest jej jakość ponieważ ściśle powiązana jest z ceną.

   Tenzi   dostarcza profesjonalne środki do gastronomii, myjni samochodowych i przemysłu.
   Tersus
   z kolei dostarcza środki chemiczne oraz narzędzia i urządzenia do prania dywanów, wykładzin i tapicerek.

   Nie obawiaj się o podłogę zabezpieczymy ją przed praniem dywanów czy mebli, ponieważ profesjonalna firma zawsze zostawia po sobie porządek.

   NA CZYSZCZONYCH MATERIAŁACH PRZEPROWADZAMY DEZODORYZACJĘ PRZYKRYCH ZAPACHÓW NP: MOCZU CZY WYMIOCIN

   USUWAMY ZAPLAMIENIA Z:

   1. KRWI
   2. MOCZU
   3. SMARU / FARB / RDZY
   4. WYMIOCIN
   5. MAZAKÓW
   6. KOSMETYKÓW
   7. KAWY / WINA / HERBATY
   8. I INNE……

   PRANIE KANAPY GDAŃSK – Co nas wyróżnia?

   Od początku funkcjonowania stawiamy na rozwój, zakup nowych maszyn, testujemy nowe rozwiązania, aktualizujemy swoją wiedzę  i nie stoimy w miejscu w przeciwieństwie do trójmiejskiej konkurencji bazującej na proszku, odplamiaczu i jednej maszynie piorącej popularnej firmy dostępnej w marketach. Niezaprzeczalnym faktem jest, że stale rozwijamy nasze umiejętności podczas gdy konkurencja stoi w miejscu. Niewątpliwie nasz profesjonalizm, znajomość sztuki prania, czas poświęcony w trakcie zlecenia jak i dokładne wykonanie pracy w przeciwieństwie do amatorskiego, bezsprzecznie wyróżnia Nas na rynku województwa pomorskiego.

   PRANIE I CZYSZCZENIE KANAPY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

   Dom to nie muzeum :), żyje według dnia codziennego. Zachodzą w nim różne sytuacje. Piesek lub kotek załatwi się na kanapę, dzieci porozlewają i powycierają rączki z wszelkich rzeczy, spożywczych jak i plastycznych. Dorosłym domownikom też się czasem przytrafi niezdarność. Wtedy warto wykonać pranie kanapy Gdańsk, Gdynia, Sopot. Pranie kanapy, a nie płukanie – zaproś Profesjonalistę. ZAPRASZAMY.

   PRANIE DYWANÓW WEŁNIANYCH GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

   Na dywany i wykładziny wełniane zawsze stosujemy środki chemiczne bezpieczne dla włókien tkanych z wełny. Proces czyszczenia, odplamiania i suszenia powyższych wyrobów również wymaga odpowiedniej wiedzy i techniki, którą zawsze stosujemy z najwyższą precyzją i w związku z tym zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo pranej powierzchni z wełny czy bawełny. Z pewnością jesteśmy jedną z niewielu mobilnych pralni, które stosują dedykowane środki pod praną powierzchnię. Dlatego nasza firma wyróżnia się w obszarze trójmiejskiego rynku.

   BIAŁE POWIERZCHNIE PRANE SĄ SPECJALISTYCZNĄ CHEMIĄ NIE OPIERAJĄCĄ SIĘ NA OPTYCZNYCH WYBIELACZACH.

   PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

   Zlecając nam odświeżenie lub pranie materaca w przeciwieństwie do pokrewnych firm nasz fachowiec zawsze użyje środków głęboko czyszczących płuczących i neutralizujących zapachy. Stosujemy najlepszej jakości produkty do neutralizacji czy dezodoryzacji zapachu i plam po moczu czy wymiocinach, aby proces prania materaca był wykonany na najwyższym możliwym poziomie.

   PRANIE MATERACA GDAŃSK- NOWOŚĆ!!! – pranie alergiczne

   • mechaniczne trzepanie materaca,
   • odplamianie,
   • wybielanie,
   • pranie ekstrakcyjne,
   • zabezpieczenie przed rozwojem roztoczy specjalistycznym środkiem na okres 6 miesięcy.

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   CZYSZCZENIE KANAPY I USUWANIE PLAM Z KRWI

   Aby usunąć takie “problemy” trzeba mieć odpowiednie środki i doświadczenie.

   PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ – ZABYTKOWEJ

   Podejmujemy się również zleceń prania obić mających wieloletnią historię  ponieważ posiadamy doświadczenie i środki do tapicerek premium czyli bardzo delikatnych jak i zabytkowych. Dlatego względy bezpieczeństwa są tu najważniejsze.

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   WYKONUJEMY CZYSZCZENIE TAPICERKI KRZESEŁ I NIE STRASZNE NAM DUŻE SALE WYPEŁNIONE PO BRZEGI

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych.

   NASZA GALERIA

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   Nie narzekamy na brak zajęć 🙂

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   I co Ty na to?

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie czy pranie ekstrakcyjne to niełatwa sprawa, zleć to specjalistom.

   WWW.TURBOSZCZOTKA.PL

   Wielu naszych Klientów korzysta z usługi prania kolejny raz. Pierwsze czyszczenie nie jest wspominane pozytywnie. Dlaczego? Ze względu na fakt, że usługa nie została wykonana dokładnie. Poprzednio osoba piorąca pominęła aspekt wcierania środka piorącego kończąc i zaczynając pranie na płukaniu.

   Wielu Klientom wydaje się, że  proces czyszczenia to natrysk i odciągnięcie brudu z wodą istotnie to złe wyobrażenie. Śpiesząc w kwestii wyjaśnienia, wiele naszych rozmów telefonicznych przebiega na przedstawieniu wszystkich kroków prania. Niezwykle istotnym i godnym uwagi jest fakt, że przedstawiając proces wiele aspektów przez poprzedników zostało pominiętych. Co za tym idzie nie można mówić w takich przypadkach o praniu czy czyszczeniu.

   Z relacji Klienta…

   Klienci, którzy opowiadali Nam jak wyglądało pranie wcześnie,j prawie w każdym z przypadków scenariusz wyglądał tak samo. Prawdopodobnie wynikając z braku wiedzy i doświadczenia zleceniobiorcy. W rezultacie powierzchnia została tylko przepłukana. Dlatego uważamy, że jest to niepoprawne wykonanie prania. Zatem co jest godne uwagi podczas szukania wykonawcy zlecenia? Zadzwoń i się przekonaj, a już po kliku zdaniach będziesz wiedzieć, że z pewnością masz do czynienia ze specjalistą.

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie wykonamy za Ciebie.

   My To Jakość i Doświadczenie, A więc Twoje Czyste i Zdrowe Otoczenie.

   Pranie dywanów, wykładzin, tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot , Banino, Lublewo, Bąkowo, Kowale, Przywidz, Kolbudy, Pruszcz Gdański,

   Pranie i czyszczenie Gdańsk : Rębiechowo, Wrzeszcz, Zaspa, Morena, Jelitkowo, Aniołki, Brentowo, Brzeżno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Nowy Port, Olszynka , Oliwa, Otomin, Stogi, Brzeźno, Osowa, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Piecki- Migowo, Morena, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Letnica, Przymorze, Aniołki,

   Pranie i czyszczenie Gdynia : chwarzno-wiczlino, chylonia, cisowa, dąbrowa, działki leśne, grabówek, kamienna góra, karwiny, leszczynki, mały kack, obłuże, oksywie, orłowo,pogórze, pustki cisowskie, redłowo, śródmieście, wielki kack, witomino, wzgórze św. Maksymilina.

    

    

    

    

   Call Now Button