TURBOSZCZOTKA to profesjonalne wykonanie zlecenia według sztuki prania, a nie płukanie powierzchni proszkiem z wodą i Karcherem w 15 minut!

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Telefony odbieramy o każdej porze. Jedyni w Trójmieście stosujemy profesjonalne i specjalistyczne środki wiodących w branży pralniczej amerykańskich, angielskich i włoskich producentów. Jako jedyni również nie stosujemy proszku i odkurzacza piorącego firmy Karcher ponieważ MY PIERZEMY , a nie płuczemy materiał w 15 minut jak robi to 95% konkurencji w Trójmieście pozostawiając Klienta z mokrą powierzchnią i marnym efektem po zleceniu.

DYWANY I WYKŁADZINY

Informacje / Galeria

TAPICERKA MEBLOWA

Informacje / Galeria

MATERACE

Informacje / Galeria

TAPICERKA SAMOCHODOWA

Informacje / Galeria

CENNIK

Cena = Jakość

OPINIE O NAS

Zobacz co o nas mówią

GALERIA

Zobacz jak wygląda profesjonalne pranie.

NASZE VIDEO

Obejrzyj jak pracujemy.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie z nami to jakość i satysfakcja.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie z nami to jakość i satysfakcja.

NOWOŚĆ!!! Mocz, kawa, wymioty? Odessiemy je również z głębi runa czy gąbki.

NOWOŚĆ!!! Odkurzacz do materacy i tapicerek

Innowacyjny odkurzacz ręczny o dużej mocy ssania, który bardzo skutecznie usuwa alergeny, kurz, roztocza z naszych sof, krzeseł, materacy, kanap, narożników itd. Charakteryzuje się trzema stopniami pracy:

 • tryb próżniowy,
 •  trzepania materiału,
 •    oświetlenia lampą UV.

Odkurzacz uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej, jako produkt skutecznipranie materaca Gdańske eliminujący alergeny, roztocza, kurz i bakterie. Teraz każdorazowo usługa  – pranie materaca, dywanu czy tapicerki będzie poprzedzona dokładnym odkurzeniem i usunięciem alergenów, kurzu, roztoczy. Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Reasumując, ciągle inwestujemy w nasz rozwój, aby usługę wykonać jeszcze bardziej profesjonalnie. Nie ograniczamy tej usługi tylko dla alergików. Otrzyma ją każdy Klient.

   Zobacz, co usuwamy z runa w trakcie procesu prania wykładzin i dywanów.

   Czy znajdziesz na rynku w Trójmieście, wśród innych firm tak szeroką i w pełni profesjonalną usługę w tak przystępnej cenie? (cennik)

   Szanowni Państwo podczas prania lub czyszczenia materacy, dywanów, wykładzin, tapicerki nie stosujemy:

   Chemii do prania i płukania odzieży. Odkurzacza piorącego i proszku Karcher. Płynów do naczyń, proszków zawierających wybielacze optyczne. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pranie poduszek wchodzących w skład sofy. Ze względu na fakt tych praktyk. Równocześnie obserwując rynek trójmiejski i uważnie wysłuchując opinii i doświadczeń naszych Klientów wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jeszcze bardziej kładąc nacisk na jakość i uczciwe wykonanie podjętych zleceń. Zaufaj specjaliście i bez wątpienia zleć nam pranie.

   KAŻDE CZYSZCZENIE TAPICERKI, DYWANÓW, WYKŁADZIN, WYKONANE JEST PROFESJONALNYMI ŚRODKAMI I SPRZĘTEM WYSOKIEJ KLASY,  BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW PO WYKONANIU ZLECENIA. Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie.

    

   Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako firma wykonująca pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie, czyszczenie,pranie,suszenie, koszenie, odśnieżanie.

   Nasze usługi to pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie klatek schodowych i obsługa terenów budynków Wspólnot Mieszkaniowych. Czyszczenie, odplamianie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza auta już od 40 zł brutto. W porównaniu z trójmiastem My pracujemy przez 7 dni w tygodniu podczas gdy inni klika dni. Ze względu na dobre relacje z Klientem dojazd jest GRATIS!!!.

   UWAGA.

   Szanowni Państwo ze względu na nienaganną opinię wśród klientów biznesowych jak i indywidualnych niewątpliwie zawsze stawiamy na jakość. Dlatego nasza praca cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa pomorskiego. Jesteśmy zapraszani nawet do miasta Tczew. Usługa w naszym wykonaniu nie trwa 20 minut. Sztuka prania to proces złożony, wymagający czasu, szerokiej gamy środków i narzędzi, które stosujemy. Nie jest to natrysk i płukanie materiału wykonane w 15 minut. Reasumując powyższą treść, uprzejmie informujemy, że wybierając Nasze usługi zawsze zamawiasz SPECJALISTĘ wykonującego zlecenia cały rok, a nie sezonowego domokrążcę.

   PRZEWIŃ STRONĘ DALEJ I ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH ZDJĘĆ

   Nie masz czasu na porządki? Mieszkasz w województwie pomorskim i szukasz firmy, która fachowo wykonuje pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie nie jest twoim ulubionym zajęciem? Lub zwyczajnie zależy Ci aby zlecenie wykonano prawidłowo, a efekt był widoczny po sprzątaniu czy czyszczeniu? Ponieważ nie chcesz marnować czasu i wyrzucać pieniędzy w błoto? W takim razie Bardzo Dobrze Trafiłeś/aś ponieważ bezsprzecznie wykonamy usługę na najwyższym możliwym poziomie.

   Czym pierzemy?

   Wszystkie powierzchnie pierzemy w oparciu o Santoemma Professional System dający możliwość wykonania usługi w niedługim czasie. Oddając lekko zawilgoconą powierzchnie, jednocześnie oferując maksymalną jakość wykonanej usługi prania. Popularne narzędzia firmy K…. , na której prawdopodobnie pracuje niemalże 100% rynku nigdy nie odda jakości wykonania prania w porównaniu do profesjonalnych narzędzi jakie posiadamy w parku naszych maszyn.  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania z naszej pracy.

   Czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki przeprowadzamy zawsze przy zastosowaniu profesjonalnych maszyn, opieramy się obecnie na wiodącym w europie włoskim producencie !!!Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Nasza wiedza i doświadczenie oparte jest przede wszystkim na profesjonalnych narzędziach.

   Santoemma jest to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Milano. Od 1980 roku zajmująca się opracowywaniem technologii jak i konstruowaniem maszyn i odkurzaczy ekstrakcyjnych do czyszczenia powierzchni tekstylnych.

   Numatic z siedzibą w Chard Somerset, założona w Wielkiej Brytanii w 1969 roku zajmująca się głównie projektowaniem i produkcją domowych, handlowych i przemysłowych urządzeń do czyszczenia.
   Sebo
   również niemiecka firma z siedzibą w mieście Velbert założona w 1978 roku. Zajmuje się produkcją odkurzaczy określanych jako pionowe i cylindrowe, które stosowane są po dziś dzień w użytku komercyjnym i domowym.

   Nasze środki pochodzą od wiodących i światowych producentów.

   Prochem założony w 1974 roku w Wielkiej Brytanii, jest wiodącym producentem chemii i maszyn do czyszczenia podłóg, dywanów i tapicerek, w przeciwieństwie do innych marek ma najszerszą gamę środków piorących. Z naszej wiedzy wynika, że w przeciwieństwie do pomorskiej konkurencji jako jedyni stosujemy produkty powyższej firmy.
   Chempsec pochodzi z USA i ciężko odszukać jej historię powstania. Nie mniej jednak zaraz obok firmy Prochem produkuje doskonałej jakości chemię aby przeprowadzić pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie również przy pomocy tego producenta jest bardzo efektywne. Ważnym aspektem jest jej jakość ponieważ ściśle powiązana jest z ceną.

   Tenzi   dostarcza profesjonalne środki do gastronomii, myjni samochodowych i przemysłu.
   Tersus
   z kolei dostarcza środki chemiczne oraz narzędzia i urządzenia do prania dywanów, wykładzin i tapicerek.

   Nie obawiaj się o podłogę zabezpieczymy ją przed praniem dywanów czy mebli, ponieważ profesjonalna firma zawsze zostawia po sobie porządek.

   NA CZYSZCZONYCH MATERIAŁACH PRZEPROWADZAMY DEZODORYZACJĘ PRZYKRYCH ZAPACHÓW NP: MOCZU CZY WYMIOCIN

   USUWAMY ZAPLAMIENIA Z:

   1. KRWI
   2. MOCZU
   3. SMARU / FARB / RDZY
   4. WYMIOCIN
   5. MAZAKÓW
   6. KOSMETYKÓW
   7. KAWY / WINA / HERBATY
   8. I INNE……

   Co nas wyróżnia?

   Od początku funkcjonowania stawiamy na rozwój, zakup nowych maszyn, testujemy nowe rozwiązania, aktualizujemy swoją wiedzę  i nie stoimy w miejscu w przeciwieństwie do trójmiejskiej konkurencji bazującej na proszku, odplamiaczu i jednej maszynie piorącej popularnej firmy dostępnej w marketach. Niezaprzeczalnym faktem jest, że stale rozwijamy nasze umiejętności podczas gdy konkurencja stoi w miejscu. Niewątpliwie nasz profesjonalizm, znajomość sztuki prania, czas poświęcony w trakcie zlecenia jak i dokładne wykonanie pracy w przeciwieństwie do amatorskiego, bezsprzecznie wyróżnia Nas na rynku województwa pomorskiego.

   PRANIE DYWANÓW WEŁNIANYCH

   Na dywany i wykładziny wełniane zawsze stosujemy środki chemiczne bezpieczne dla włókien tkanych z wełny. Proces czyszczenia, odplamiania i suszenia powyższych wyrobów również wymaga odpowiedniej wiedzy i techniki, którą zawsze stosujemy z najwyższą precyzją i w związku z tym zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo pranej powierzchni z wełny czy bawełny. Z pewnością jesteśmy jedną z niewielu mobilnych pralni, które stosują dedykowane środki pod praną powierzchnię. Dlatego nasza firma wyróżnia się w obszarze trójmiejskiego rynku.

   BIAŁE POWIERZCHNIE PRANE SĄ SPECJALISTYCZNĄ CHEMIĄ NIE OPIERAJĄCĄ SIĘ NA OPTYCZNYCH WYBIELACZACH.

   CZYSZCZENIE MATERACY

   Zlecając nam odświeżenie lub pranie materaca w przeciwieństwie do pokrewnych firm nasz fachowiec zawsze użyje środków głęboko czyszczących płuczących i neutralizujących zapachy. Stosujemy najlepszej jakości produkty do neutralizacji czy dezodoryzacji zapachu i plam po moczu czy wymiocinach, aby proces prania materaca był wykonany na najwyższym możliwym poziomie.

   NOWOŚĆ!!! – pranie alergiczne

   • mechaniczne trzepanie materaca,
   • odplamianie,
   • wybielanie,
   • pranie ekstrakcyjne,
   • zabezpieczenie przed rozwojem roztoczy specjalistycznym środkiem na okres 6 miesięcy.

    

    

    

    

    

    

    

    

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   CZYSZCZENIE KANAPY I USUWANIE PLAM Z KRWI

   Aby usunąć takie „problemy” trzeba mieć odpowiednie środki i doświadczenie.

   PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ – ZABYTKOWEJ

   Podejmujemy się również zleceń prania obić mających wieloletnią historię  ponieważ posiadamy doświadczenie i środki do tapicerek premium czyli bardzo delikatnych jak i zabytkowych. Dlatego względy bezpieczeństwa są tu najważniejsze.

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   WYKONUJEMY CZYSZCZENIE TAPICERKI KRZESEŁ I NIE STRASZNE NAM DUŻE SALE WYPEŁNIONE PO BRZEGI

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych.

   NASZA GALERIA

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   Nie narzekamy na brak zajęć 🙂

   Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

   I co Ty na to?

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie czy pranie ekstrakcyjne to niełatwa sprawa, zleć to specjalistom.

   WWW.TURBOSZCZOTKA.PL

   Wielu naszych Klientów korzysta z usługi prania kolejny raz. Pierwsze czyszczenie nie jest wspominane pozytywnie. Dlaczego? Ze względu na fakt, że usługa nie została wykonana dokładnie. Poprzednio osoba piorąca pominęła aspekt wcierania środka piorącego kończąc i zaczynając pranie na płukaniu.

   Wielu Klientom wydaje się, że  proces czyszczenia to natrysk i odciągnięcie brudu z wodą istotnie to złe wyobrażenie. Śpiesząc w kwestii wyjaśnienia, wiele naszych rozmów telefonicznych przebiega na przedstawieniu wszystkich kroków prania. Niezwykle istotnym i godnym uwagi jest fakt, że przedstawiając proces wiele aspektów przez poprzedników zostało pominiętych. Co za tym idzie nie można mówić w takich przypadkach o praniu czy czyszczeniu.

   Z relacji Klienta…

   Klienci, którzy opowiadali Nam jak wyglądało to wcześniej prawie w każdym z przypadków scenariusz wyglądał tak samo prawdopodobnie wynikając z braku wiedzy i doświadczenia zleceniobiorcy. W rezultacie powierzchnia została tylko przepłukana. Dlatego uważamy, że jest to niepoprawne wykonanie prania. Zatem co jest godne uwagi podczas szukania wykonawcy zlecenia? Zadzwoń i się przekonaj, a już po kliku zdaniach będziesz wiedzieć, że z pewnością masz do czynienia ze specjalistą.

   My To Jakość i Doświadczenie, A więc Twoje Czyste i Zdrowe Otoczenie.

   PARK MASZYN

   Z tym sprzętem pojawimy się u Ciebie
   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   PROFESJONALNY ODKURZACZ PIORĄCY Z PODGRZEWACZEM WODY

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Dokonaliśmy zakupu od bezpośredniego producenta nowego odkurzacza do prania ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Odkurzacz działa z gorącym roztworem piorącym pod wysokim ciśnieniem natryskowym i ssącym. Najlepszy na rynku ekstraktor w swojej klasie. Pierwszy w Trójmieście właśnie u nas.

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   PROFESJONALNA SZOROWARKA

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Bardzo wydajna szorowarka bezpośrednio współpracująca z odkurzaczem piorącym Santoemma do dużych i małych powierzchni. Poprzez system trzech dysz natryskowych, szczotki obrotowej i szerokiej ssawy jeszcze dokładniej pierze i suszy powierzchnie dywanów i wykładzin w porównaniu do konkurencyjnych marek.

   PROFESJONALNY ODKURZACZ PIORĄCY

   PROFESJONALNY ODKURZACZ PIORĄCY

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Właśnie dokonaliśmy zakupu kolejnego ekstraktora specjalnie do prania mniejszych dywanów, wykładzin i mebli tapicerowanych - Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice.

   PROFESJONALNA SZOROWARKA WALCOWA

   PROFESJONALNA SZOROWARKA WALCOWA

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Amerykański produkt o najwyższej na rynku skuteczności usuwania zabrudzeń. Odkurza, szoruje, wciera.

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   SPECJALISTYCZNA SZOROWARKA JEDNOTARCZOWA

   Nanoszenie i wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów, wykładzin. Zastosowanie tylko do dywanów. Niebezpieczna dla wykładzin ciętych.

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   PROFESJONALNA SZOROWARKA WALCOWA

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Wcieranie środka przy pomocy dwóch przeciwlegle obracających się szczotek. Wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów i wykładzin. Stosowany na każdą powierzchnie. Bezpieczna na wykładzin.

   SSAWA

   SSAWA

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Ssawa do wyciągania płynów spożywczych i ustrojowych z głębi runa dywanu czy gąbki tapicerki.

   pranie materaca Gdańsk

   ODKURZACZ DO MATERACY I TAPICEREK

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Innowacyjny odkurzacz ręczny, który skutecznie usuwa alergeny, kurz i roztocza ze naszych łóżek i z miękkich mebli takich jak kanapy, fotele i poduszki. Jest idealny dla osób cierpiących na alergię.

   PROFESJONALNY ODKURZACZ

   PROFESJONALNY ODKURZACZ

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Cichy i bardzo silny odkurzacz przemysłowy zbierający wszelkie zanieczyszczenia w postaci stałej i płynnej

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY

   Dokładne odkurzanie suchych i mokrych dywanów, wykładzin i tapicerek przed praniem. Bardzo mocna siła ssania, która powoduje usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z czyszczonej powierzchni.

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   PROFESJONALNY TURBOWENTYLATOR

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Suszenie wypranych i wyczyszczonych dywanów,wykładzin, tapicerek. Wyczyszczona powierzchnia może być sucha już w 1h. 3 stopniowa siła nadmuchu powoduje duży ruch powietrza tuż nad czyszczoną powierzchnią.

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   SPECJALISTYCZNY OSUSZACZ KONDENSACYJNY

   Osuszanie powietrza w pomieszczeniach w trakcie suszenia dywanów, wykładzin, tapicerek. Na życzenie Klienta urządzeniem tym zbieramy wodę z powietrza w trakcie prania jak i suszenia wypranej powierzchni.

   Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

   SPECJALISTYCZNY OZONATOR

   Odgrzybianie klimatyzacji, wnętrza aut jak i pomieszczeń

   Zabijanie i likwidowanie mikroorganizmów, grzybów, pleśni, alergenów, brzydkich zapachów. Niezwykle skuteczne urządzenie w walce z codziennymi przykrymi zapachami i zarazkami.

   WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

   WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Równomierne dawkowanie środków rozpuszczajacych zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na tapicerce meblowej i samochodowej.

   WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

   WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

   NOWA INWESTYCJA!!!

   Równomierne dawkowanie środków rozpuszczających zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na dywanach i wykładzinach.

   BHP

   BHP

   MASZYNY I ŚRODKI

   Środki chemiczne jakich używamy w trakcie wykonywanych zleceń pochodzą z wiadomego źródła i nie zagrażają życiu i zdrowiu. Maszyny jakimi pracujemy są zawsze sprawne i regularnie serwisowane.

   WSPARCIE INFORMACYJNE

   WSPARCIE INFORMACYJNE

   Każdy Klient po wykonaniu usługi otrzymuje pakiet informacji w jaki sposób należy użytkować mienie aby cieszyć się jak najdłużej jego czystą powierzchnią.

   Call Now Button