DLACZEGO TURBOSZCZOTKA?

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Telefony odbieramy o każdej porze. Nie stosujemy najtańszego proszku Karcher na meble czy dywany. Jedyni w Trójmieście stosujemy profesjonalne i specjalistyczne śordki wiodących w branży pralniczej amerykańskich i angielskich producentów. Kolejne pranie, które nam zlecisz jest zawsze o 10% tańsze. Wybierając nasze usługi czyszczenia czy też prania i suszenia powierzchni naturalnych i tekstylnych zawsze otrzymujesz:

PROFESJONALIZM

Każde zlecenie sprzątania, prania, czyszczenia, odplamiania i suszenia wykonywane jest na najwyższym poziomie przez kompetentnego pracownika. Doradzimy jak usuwać plamy i dbać o wyprane powierzchnie.

JAKOŚĆ

Profesjonalne środki i maszyny jakimi wykonujemy zlecenia są sprawdzonymi i bezpiecznymi produktami.

SATYSFAKCJE

Pożądany przez Klienta efekt końcowy zlecenia jest zawsze widoczny po jego zakończeniu. Po nas nikt nie poprawia. Za to my często.

PROMOCJE!!!

O aktualnych promocjach informujemy na naszej stronie.

DATĘ I CZAS WYKONANIA USŁUGI

Wywiązujemy się terminowo z podpisanych umów i podjętych zleceń ponieważ szanujemy czas klienta.

KOMFORT

Sprzątniemy, wypierzemy i wysuszymy abyś mógł mieszkać i odpoczywać komfortowo.

ZADZWOŃ POD NR 505-222-655 , USTALMY CENĘ I TERMIN PRANIA.

NASZEJ CENIE PRZEDE WSZYSTKIM TOWARZYSZY JAKOŚĆ I EFEKT KOŃCOWY PO PRANIU. USUWAMY PLAMY KTÓRYCH INNI NIE USUNĘLI.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako firma wykonująca pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie, czyszczenie,pranie,suszenie, koszenie, odśnieżanie.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie klatek schodowych i obsługa terenów budynków Wspólnot Mieszkaniowych już od 290 zł brutto miesięcznie. Pranie, odplamianie i czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej już od 50 zł brutto. Odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza auta już od 40 zł brutto. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Dojazd GRATIS!!!.

Nasza Jakość i Doświadczenie To Twoje Czyste i Zdrowe Otoczenie.

PRZEWIŃ STRONĘ DALEJ I ZOBACZ GALERIĘ PRZYKŁADOWYCH ZLECEŃ.

Nie masz czasu na sprzątanie? Mieszkasz w województwie pomorskim i szukasz firmy, która fachowo wykonuje pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie nie jest twoim ulubionym zajęciem? Lub zwyczajnie zależy Ci aby zlecenie wykonano prawidłowo, a efekt był widoczny po sprzątaniu czy czyszczeniu. Nie chcesz marnować czasu i wyrzucać pieniędzy w błoto? W takim razie Bardzo Dobrze Trafiłeś/aś.

Dywany, wykładziny i tapicerkę pierzemy w oparciu o Santoemma Professional System dający możliwość wykonania usługi w niedługim czasie. Oddając lekko zawilgoconą powierzchnie, jednocześnie oferując maksymalną jakość wykonanej usługi prania.

Pranie ekstrakcyjne przy zastosowaniu przystawki NS270BRUSH to NR 1 w naszej ofercie!!!Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

Santoemma jest to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Milano. Od 1980 roku zajmująca się opracowywaniem technologii jak i konstruowaniem maszyn i odkurzaczy ekstrakcyjnych do czyszczenia powierzchni tekstylnych.
Karcher niemiecka  marka powstała w 1935 roku z siedzibą w Winnenden, również zajmującą się projektowaniem i produkcją urządzeń wysokociśnieniowych z tą różnica, że do użytku domowego, powszechnego. W Polsce firma działa od 1993 roku.

TURBOSZCZOTKA stawia na rozwój  i nie stoimy w miejscu w porównaniu do trójmiejskiej konkurencji bazującej na środkach i jednej maszynie piorącej powyższej firmy. Nie ganimy tutaj firmy Karcher jednak podjęliśmy decyzję o całkowitym wycofaniu się z użytku środków piorących firmy Karcher ze względu na rozwój i inwestycje w chemię do użytku profesjonalnego.

Numatic z siedzibą w Chard Somerset, założona w Wielkiej Brytanii w 1969 roku zajmująca się głównie projektowaniem i produkcją domowych, handlowych i przemysłowych urządzeń do czyszczenia.
Sebo
również niemiecka firma z siedzibą w mieście Velbert założona w 1978 roku. Zajmuje się produkcją odkurzaczy określanych jako pionowe i cylindrowe, które stosowane są po dziś dzień w użytku komercyjnym i domowym.

Prochem założony w 1974 roku w Wielkiej Brytanii, jest wiodącym producentem chemii i maszyn do czyszczenia podłóg, dywanów i tapicerek.
Chempsec pochodzi z USA i ciężko odszukać jej historię powstania. Nie mniej jednak zaraz obok firmy Prochem produkuje doskonałej jakości chemię aby przeprowadzić pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie również przy pomocy tego producenta jest bardzo efektywne.

Tenzi   dostarcza profesjonalne środki do gastronomii, myjni samochodowych i przemysłu.
Tersus
z kolei dostarcza środki chemiczne oraz narzędzia i urządzenia do prania dywanów, wykładzin i tapicerek.

Drodzy Klienci uprzejmie informujemy iż w trosce o Wasze mienie i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania, odplamiania, czyszczenia i płukania dywanów, wykładzin czy tapicerek tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, niewłaściwe i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Nie obawiaj się o podłogę zabezpieczymy ją przed praniem dywanów czy mebli, ponieważ profesjonalna firma zawsze zostawia po sobie porządek.

NA CZYSZCZONYCH POWIERZCHNIACH PRZEPROWADZAMY DEZODORYZACJĘ PRZYKRYCH ZAPACHÓW NP: MOCZU CZY WYMIOCIN

USUWAMY PLAMY Z:

  1. KRWI
  2. MOCZU
  3. SMARU / FARB / RDZY
  4. WYMIOCIN
  5. MAZAKÓW
  6. KOSMETYKÓW
  7. KAWY / WINA / HERBATY
  8. I INNE……

WEŁNA

Piorąc Państwa dywany i wykładziny wełniane zawsze stosujemy środki chemiczne bezpieczne dla włókien tkanych z wełny. Proces prania, odplamiania i suszenia powyższych wyrobów również wymaga odpowiedniej wiedzy i techniki, którą zawsze stosujemy z najwyższą precyzją, mając szczególnie na uwadze bezpieczeństwo pranej powierzchni z wełny.

 

BIAŁE POWIERZCHNIE PRANE SĄ SPECJALISTYCZNĄ CHEMIĄ NIE OPIERAJĄCĄ SIĘ NA OPTYCZNYCH WYBIELACZACH.

MATERAC

Piorąc Państwa materace zawsze stosujemy środki głęboko czyszczące, płuczące  i neutralizujące zapachy. Stosujemy najlepszej jakości środki do neutralizacji czy dezodoryzacji zapachu i plam po moczu czy wymiocinach.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

 

MEBLE ZABYTKOWE

Podejmujemy się również zleceń prania obić mających wieloletnią historię  ponieważ posiadamy doświadczenie i środki do tapicerek premium czyli bardzo delikatnych jak i zabytkowych.

NIE STRASZNE NAM SALE WYPEŁNIONE KRZESŁAMI

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie Wspólnot mieszkaniowych. Efekty naszej pracy są zawsze widoczne jak na przykładowych fotografiach z wykonanych przez nas zleceń:

Po praniu

Po praniu sofy modułowej

Znacznie więcej ciekawych zdjęć naszych zrealizowanych zleceń znajdziesz klikając w słowo dywany i wykładzinyauta, 

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie czy pranie ekstrakcyjne to nie łatwa sprawa, zleć to specjalistom

PARK MASZYN

Z tym sprzętem pojawimy się u Ciebie
Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNY ODKURZACZ PIORĄCY Z PODGRZEWACZEM WODY

NOWA INWESTYCJA!!!

Dokonaliśmy zakupu od bezpośredniego producenta nowego odkurzacza do prania ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Odkurzacz działa z gorącym roztworem piorącym pod wysokim ciśnieniem natryskowym i ssącym. Najlepszy na rynku ekstraktor w swojej klasie. Pierwszy w Trójmieście właśnie u nas.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNA SZOROWARKA

NOWA INWESTYCJA!!!

Bardzo wydajna szorowarka bezpośrednio współpracująca z odkurzaczem piorącym Santoemma do dużych i małych powierzchni. Poprzez system trzech dysz natryskowych, szczotki obrotowej i szerokiej ssawy jeszcze dokładniej pierze i suszy powierzchnie dywanów i wykładzin w porównaniu do konkurencyjnych marek.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNA SZOROWARKA JEDNOTARCZOWA

Nanoszenie i wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów, wykładzin. Zastosowanie tylko do dywanów. Niebezpieczna dla wykładzin ciętych.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNA SZOROWARKA WALCOWA

NOWA INWESTYCJA!!!

Wcieranie środka przy pomocy dwóch przeciwlegle obracających się szczotek. Wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów i wykładzin. Stosowany na każdą powierzchnie. Bezpieczna na wykładzin.

PROFESJONALNY ODKURZACZ

PROFESJONALNY ODKURZACZ

NOWA INWESTYCJA!!!

Cichy i bardzo silny odkurzacz przemysłowy zbierający wszelkie zanieczyszczenia w postaci stałej i płynnej

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY

Dokładne odkurzanie suchych i mokrych dywanów, wykładzin i tapicerek przed praniem. Bardzo mocna siła ssania, która powoduje usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z czyszczonej powierzchni.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNY TURBOWENTYLATOR

NOWA INWESTYCJA!!!

Suszenie wypranych i wyczyszczonych dywanów,wykładzin, tapicerek. Wyczyszczona powierzchnia może być sucha już w 1h. 3 stopniowa siła nadmuchu powoduje duży ruch powietrza tuż nad czyszczoną powierzchnią.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

ODKURZACZ PIORĄCY

Doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach gdzie większe maszyny nie zdają egzaminu.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNY OSUSZACZ KONDENSACYJNY

Osuszanie powietrza w pomieszczeniach w trakcie suszenia dywanów, wykładzin, tapicerek. Na życzenie Klienta urządzeniem tym zbieramy wodę z powietrza w trakcie prania jak i suszenia wypranej powierzchni.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNY OZONATOR

Odgrzybianie klimatyzacji, wnętrza aut jak i pomieszczeń

Zabijanie i likwidowanie mikroorganizmów, grzybów, pleśni, alergenów, brzydkich zapachów. Niezwykle skuteczne urządzenie w walce z codziennymi przykrymi zapachami i zarazkami.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

NOWA INWESTYCJA!!!

Równomierne dawkowanie środków rozpuszczajacych zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na tapicerce meblowej i samochodowej.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

NOWA INWESTYCJA!!!

Równomierne dawkowanie środków rozpuszczających zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na dywanach i wykładzinach.

BHP

BHP

MASZYNY I ŚRODKI

Środki chemiczne jakich używamy w trakcie wykonywanych zleceń pochodzą z wiadomego źródła i nie zagrażają życiu i zdrowiu. Maszyny jakimi pracujemy są zawsze sprawne i regularnie serwisowane.

WSPARCIE INFORMACYJNE

WSPARCIE INFORMACYJNE

Każdy Klient po wykonaniu usługi otrzymuje pakiet informacji w jaki sposób należy użytkować mienie aby cieszyć się jak najdłużej jego czystą powierzchnią.

KONTAKT:

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu - telefony odbieramy codziennie 505-222-655 lub napisz wiadomość info@turboszczotka.pl
TURBOSZCZOTKA
ul.Aresa 18
80-180 Gdańsk/Kowale
NIP:8451812307
REGON:364408242
Filia w Gdyni
ul. Wejherowska 34
81-042 Gdynia

TURBOSZCZOTKA

Call Now Button