DLACZEGO TURBOSZCZOTKA?

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Telefony odbieramy o każdej porze. Nie stosujemy najtańszego proszku Karcher na meble czy dywany. Jedyni w Trójmieście stosujemy profesjonalne i specjalistyczne śordki wiodących w branży pralniczej amerykańskich i angielskich producentów. Kolejne pranie, które nam zlecisz jest zawsze o 10% tańsze. Wybierając nasze usługi czyszczenia czy też prania i suszenia powierzchni naturalnych i tekstylnych zawsze otrzymujesz:

PROFESJONALIZM

Każde zlecenie sprzątania, prania, czyszczenia, odplamiania i suszenia wykonywane jest na najwyższym poziomie przez kompetentnego pracownika. Doradzimy jak usuwać plamy i dbać o wyprane powierzchnie.

JAKOŚĆ

Profesjonalne środki i maszyny jakimi wykonujemy zlecenia są sprawdzonymi i bezpiecznymi produktami.

SATYSFAKCJE

Pożądany przez Klienta efekt końcowy zlecenia jest zawsze widoczny po jego zakończeniu. Po nas nikt nie poprawia. Za to my często.

PROMOCJE!!!

O aktualnych promocjach informujemy na naszej stronie.

DATĘ I CZAS WYKONANIA USŁUGI

Wywiązujemy się terminowo z podpisanych umów i podjętych zleceń ponieważ szanujemy czas klienta.

KOMFORT

Sprzątniemy, wypierzemy i wysuszymy abyś mógł mieszkać i odpoczywać komfortowo.

ZADZWOŃ POD NR 505-222-655 , USTALMY CENĘ I  ODPOWIEDNI TERMIN PRANIA DYWANU, WYKŁADZINY, TAPICERKI.
NASZEJ CENIE PRZEDE WSZYSTKIM TOWARZYSZY JAKOŚĆ I EFEKT KOŃCOWY PO PRANIU. USUWAMY PLAMY KTÓRYCH INNI NIE USUNĘLI.

Szanowni Państwo podczas prania dywanów, wykładzin, tapicerki nie stosujemy:

Chemii do prania i płukania odzieży, powszechnie stosowanego proszku firmy Karcher RM 760 do wstępnego czyszczenia ciągów komunikacyjnych. Płynów do naczyń, proszków zawierających wybielacze optyczne. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pranie poduszek wchodzących w skład sofy. Obserwując rynek trójmiejski i uważnie wysłuchując opinii i doświadczeń naszych Klientów wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom, jeszcze bardziej kładąc nacisk na jakość i uczciwe wykonanie podjętych zleceń.

KAŻDE CZYSZCZENIE TAPICERKI, DYWANÓW, WYKŁADZIN, WYKONANE JEST PROFESJONALNYMI ŚRODKAMI I SPRZĘTEM WYSOKIEJ KLASY,  BEZ UKRYTYCH KOSZTÓW PO WYKONANIU ZLECENIA.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako firma wykonująca pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie, czyszczenie,pranie,suszenie, koszenie, odśnieżanie.

Nasze usługi jako pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie klatek schodowych i obsługa terenów budynków Wspólnot Mieszkaniowych otrzymasz już od 290 zł brutto miesięcznie. Czyszczenie, odplamianie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej już od 50 zł brutto. Odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza auta już od 40 zł brutto. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Dojazd GRATIS!!!.

UWAGA.

Szanowni Państwo ze względu na nienaganną opinię wśród klientów biznesowych jak i indywidualnych niewątpliwie zawsze stawiamy na jakość dlatego nasza praca cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa pomorskiego. Jesteśmy zapraszani nawet do miasta Tczew. Usługa w naszym wykonaniu nie trwa 20 minut. Sztuka prania to proces złożony, wymagający czasu, szerokiej gamy środków i narzędzi, które stosujemy. Reasumując powyższą treść, uprzejmie informujemy, że wybierając Nasze usługi zawsze zamawiasz SPECJALISTĘ wykonującego zlecenia cały rok, a nie sezonowego domokrążcę.

My To Jakość i Doświadczenie, A więc Twoje Czyste i Zdrowe Otoczenie.

PRZEWIŃ STRONĘ DALEJ I ZOBACZ GALERIĘ NASZYCH ZDJĘĆ

Nie masz czasu na porządki? Mieszkasz w województwie pomorskim i szukasz firmy, która fachowo wykonuje pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie nie jest twoim ulubionym zajęciem? Lub zwyczajnie zależy Ci aby zlecenie wykonano prawidłowo, a efekt był widoczny po sprzątaniu czy czyszczeniu. Nie chcesz marnować czasu i wyrzucać pieniędzy w błoto? W takim razie Bardzo Dobrze Trafiłeś/aś.

Wszystkie powierzchnie pierzemy w oparciu o Santoemma Professional System dający możliwość wykonania usługi w niedługim czasie. Oddając lekko zawilgoconą powierzchnie, jednocześnie oferując maksymalną jakość wykonanej usługi prania.

Czyszczenie ekstrakcyjne przy zastosowaniu przystawki NS270BRUSH to NR 1 w naszej ofercie!!!Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

Nasza wiedza i doświadczenie oparte jest przede wszystkim na profesjonalnych narzędziach.

Santoemma jest to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Milano. Od 1980 roku zajmująca się opracowywaniem technologii jak i konstruowaniem maszyn i odkurzaczy ekstrakcyjnych do czyszczenia powierzchni tekstylnych.
Karcher niemiecka  marka powstała w 1935 roku z siedzibą w Winnenden, również zajmującą się projektowaniem i produkcją urządzeń wysokociśnieniowych z tą różnica, że do użytku domowego, powszechnego. W Polsce firma działa od 1993 roku.

Nasze środki pochodzą od wiodących i światowych producentów.

Numatic z siedzibą w Chard Somerset, założona w Wielkiej Brytanii w 1969 roku zajmująca się głównie projektowaniem i produkcją domowych, handlowych i przemysłowych urządzeń do czyszczenia.
Sebo
również niemiecka firma z siedzibą w mieście Velbert założona w 1978 roku. Zajmuje się produkcją odkurzaczy określanych jako pionowe i cylindrowe, które stosowane są po dziś dzień w użytku komercyjnym i domowym.

Prochem założony w 1974 roku w Wielkiej Brytanii, jest wiodącym producentem chemii i maszyn do czyszczenia podłóg, dywanów i tapicerek, w przeciwieństwie do innych marek ma najszerszą gamę środków piorących. Z naszej wiedzy wynika, że w przeciwieństwie do pomorskiej konkurencji jako jedyni stosujemy produkty powyższej firmy.
Chempsec pochodzi z USA i ciężko odszukać jej historię powstania. Nie mniej jednak zaraz obok firmy Prochem produkuje doskonałej jakości chemię aby przeprowadzić pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie również przy pomocy tego producenta jest bardzo efektywne. Ważnym aspektem jest jej jakość ponieważ ściśle powiązana jest z ceną.

Tenzi   dostarcza profesjonalne środki do gastronomii, myjni samochodowych i przemysłu.
Tersus
z kolei dostarcza środki chemiczne oraz narzędzia i urządzenia do prania dywanów, wykładzin i tapicerek.

Nie obawiaj się o podłogę zabezpieczymy ją przed praniem dywanów czy mebli, ponieważ profesjonalna firma zawsze zostawia po sobie porządek.

NA CZYSZCZONYCH MATERIAŁACH PRZEPROWADZAMY DEZODORYZACJĘ PRZYKRYCH ZAPACHÓW NP: MOCZU CZY WYMIOCIN

USUWAMY ZAPLAMIENIA Z:

  1. KRWI
  2. MOCZU
  3. SMARU / FARB / RDZY
  4. WYMIOCIN
  5. MAZAKÓW
  6. KOSMETYKÓW
  7. KAWY / WINA / HERBATY
  8. I INNE……

Od początku funkcjonowania stawiamy na rozwój, zakup nowych maszyn, testujemy nowe rozwiązania, aktualizujemy swoją wiedzę  i nie stoimy w miejscu w przeciwieństwie do trójmiejskiej konkurencji bazującej na proszku, odplamiaczu i jednej maszynie piorącej popularnej firmy dostępnej w marketach. Nie ganimy tutaj firmy K… jednak kilka lat temu podjęliśmy decyzję  o całkowitym wycofaniu się z użytku środków piorących powyższej firmy, ze względu na rozwój i inwestycje w chemię do użytku profesjonalnego, po której zastosowaniu osiągamy nieporównywalne rezultaty, a Klienci są zadowoleni.. Rozwijamy stale nasze umiejętności podczas gdy konkurencja stoi w miejscu. Niewątpliwie nasz profesjonalizm, znajomość sztuki prania, czas poświęcony w trakcie zlecenia jak i dokładne wykonanie pracy w przeciwieństwie do amatorskiego, bezsprzecznie wyróżnia Nas na rynku województwa pomorskiego.

WEŁNA

Na dywany i wykładziny wełniane zawsze stosujemy środki chemiczne bezpieczne dla włókien tkanych z wełny. Proces czyszczenia, odplamiania i suszenia powyższych wyrobów również wymaga odpowiedniej wiedzy i techniki, którą zawsze stosujemy z najwyższą precyzją i w związku z tym zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo pranej powierzchni z wełny czy bawełny. Z pewnością jesteśmy jedną z niewielu mobilnych pralni, które stosują dedykowane środki pod praną powierzchnię.

 

BIAŁE POWIERZCHNIE PRANE SĄ SPECJALISTYCZNĄ CHEMIĄ NIE OPIERAJĄCĄ SIĘ NA OPTYCZNYCH WYBIELACZACH.

MATERAC

Wszystkie materace zawsze zostaną potraktowane środkami głęboko czyszczącymi, płuczącymi  i neutralizującymi zapachy. Stosujemy najlepszej jakości środki do neutralizacji czy dezodoryzacji zapachu i plam po moczu czy wymiocinach.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

MEBLE ZABYTKOWE

Podejmujemy się również zleceń prania obić mających wieloletnią historię  ponieważ posiadamy doświadczenie i środki do tapicerek premium czyli bardzo delikatnych jak i zabytkowych. Dlatego względy bezpieczeństwa są tu najważniejsze.

NIE STRASZNE NAM DUŻE SALE WYPEŁNIONE KRZESŁAMI

JAK I TE MAŁE SALE KONFERENCYJNE

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych. Efekty naszej pracy są zawsze widoczne jak na przykładowych fotografiach z wykonanych przez nas zleceń:

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie czy pranie ekstrakcyjne to nie łatwa sprawa, zleć to specjalistom

PARK MASZYN

Z tym sprzętem pojawimy się u Ciebie
Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNY ODKURZACZ PIORĄCY Z PODGRZEWACZEM WODY

NOWA INWESTYCJA!!!

Dokonaliśmy zakupu od bezpośredniego producenta nowego odkurzacza do prania ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Odkurzacz działa z gorącym roztworem piorącym pod wysokim ciśnieniem natryskowym i ssącym. Najlepszy na rynku ekstraktor w swojej klasie. Pierwszy w Trójmieście właśnie u nas.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNA SZOROWARKA

NOWA INWESTYCJA!!!

Bardzo wydajna szorowarka bezpośrednio współpracująca z odkurzaczem piorącym Santoemma do dużych i małych powierzchni. Poprzez system trzech dysz natryskowych, szczotki obrotowej i szerokiej ssawy jeszcze dokładniej pierze i suszy powierzchnie dywanów i wykładzin w porównaniu do konkurencyjnych marek.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNA SZOROWARKA JEDNOTARCZOWA

Nanoszenie i wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów, wykładzin. Zastosowanie tylko do dywanów. Niebezpieczna dla wykładzin ciętych.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNA SZOROWARKA WALCOWA

NOWA INWESTYCJA!!!

Wcieranie środka przy pomocy dwóch przeciwlegle obracających się szczotek. Wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów i wykładzin. Stosowany na każdą powierzchnie. Bezpieczna na wykładzin.

PROFESJONALNY ODKURZACZ

PROFESJONALNY ODKURZACZ

NOWA INWESTYCJA!!!

Cichy i bardzo silny odkurzacz przemysłowy zbierający wszelkie zanieczyszczenia w postaci stałej i płynnej

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY

Dokładne odkurzanie suchych i mokrych dywanów, wykładzin i tapicerek przed praniem. Bardzo mocna siła ssania, która powoduje usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z czyszczonej powierzchni.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNY TURBOWENTYLATOR

NOWA INWESTYCJA!!!

Suszenie wypranych i wyczyszczonych dywanów,wykładzin, tapicerek. Wyczyszczona powierzchnia może być sucha już w 1h. 3 stopniowa siła nadmuchu powoduje duży ruch powietrza tuż nad czyszczoną powierzchnią.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

ODKURZACZ PIORĄCY

Doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach gdzie większe maszyny nie zdają egzaminu.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNY OSUSZACZ KONDENSACYJNY

Osuszanie powietrza w pomieszczeniach w trakcie suszenia dywanów, wykładzin, tapicerek. Na życzenie Klienta urządzeniem tym zbieramy wodę z powietrza w trakcie prania jak i suszenia wypranej powierzchni.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNY OZONATOR

Odgrzybianie klimatyzacji, wnętrza aut jak i pomieszczeń

Zabijanie i likwidowanie mikroorganizmów, grzybów, pleśni, alergenów, brzydkich zapachów. Niezwykle skuteczne urządzenie w walce z codziennymi przykrymi zapachami i zarazkami.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

NOWA INWESTYCJA!!!

Równomierne dawkowanie środków rozpuszczajacych zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na tapicerce meblowej i samochodowej.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

NOWA INWESTYCJA!!!

Równomierne dawkowanie środków rozpuszczających zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na dywanach i wykładzinach.

BHP

BHP

MASZYNY I ŚRODKI

Środki chemiczne jakich używamy w trakcie wykonywanych zleceń pochodzą z wiadomego źródła i nie zagrażają życiu i zdrowiu. Maszyny jakimi pracujemy są zawsze sprawne i regularnie serwisowane.

WSPARCIE INFORMACYJNE

WSPARCIE INFORMACYJNE

Każdy Klient po wykonaniu usługi otrzymuje pakiet informacji w jaki sposób należy użytkować mienie aby cieszyć się jak najdłużej jego czystą powierzchnią.

KONTAKT:

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu - telefony odbieramy codziennie 505-222-655 lub napisz wiadomość info@turboszczotka.pl
TURBOSZCZOTKA
ul.Aresa 18
80-180 Gdańsk/Kowale
NIP:8451812307
REGON:364408242
Filia w Gdyni
ul. Wejherowska 34
81-042 Gdynia

TURBOSZCZOTKA

Call Now Button