Pranie dywanów – pranie wykładzin – pranie tapicerki – czyszczenie kanap – pranie kanapy Gdańsk, Gdynia, Sopot. Na każdą kieszeń, bez ukrytych kosztów z dojazdem do Klienta w cenie usługi .

 

Pranie dywanów Gdańsk – czyszczenie dywanów – pranie kanapy Gdańsk – pranie wykładziny – czyszczenie kanapy Gdańsk – pranie tapicerki meblowej Gdańsk – pranie wykładzin – Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Jakość usług zweryfikowana i oceniona ZAWSZE przez Klientów. 

Klaudia Kokot
Klaudia Kokot
2023-12-01
bardzo polecam!!!
Szymon Ujazdowski
Szymon Ujazdowski
2023-11-30
O usługach turboszczotki dowiedziałem się z polecenia i ja również będę to robił . Pan Piotr przyjechał punktualnie i swoją pracę wykonał po mistrzowsku. Poza świetnie wykonaną usługą, z Panem Piotrem można było nawiązać długą i ciekawą rozmowę. Firma zdecydowanie godna polecenia
Rafał Baran
Rafał Baran
2023-11-30
Pan był u nas wczoraj wszystko super. Rogówka i materac dobrowadzone do porządku😁. Świetny kontakt z właścicielem. Polecam!!! Ja napewno skorzystam ponownie 😀
Karol Nowak
Karol Nowak
2023-11-30
Super wykonana usluga . Szybko dokładnie. Świetny efekt końcowy . Polecam .
Ola Franczak
Ola Franczak
2023-11-28
Już dwukrotnie korzystałam z usług. Przy dwójce dzieci i psie to nieuniknione. Byłam bardzo zadowolona, perfekcyjnie wyczyszczona kanapa i dwa dywany. Polecam!
Dorota Zdrojewska
Dorota Zdrojewska
2023-11-27
Usługa wykonana profesjonalnie i wielki plus za bardzo krótki czas prania sofy , pięknie pachnące środki którymi Pan pracował . polecam
Patrycja
Patrycja
2023-11-24
Profesjonalne podejście i wiedza, po zabrudzeniach nie ma śladu - kanapa wygląda jak nowa. Pan bardzo miły, uprzejmy, punktualny. Z czystym sumieniem polecam ☺️
Art Gi
Art Gi
2023-11-23
Oczywiście dołączam się do jak najbardziej pozytywnych opinii. Usługa wykonana 22 listopada-Oliwa wszystko super. Polecam

Po więcej opinii z platformy google zapraszamy Państwa  przejdź do

 


Pranie dywanów Gdańsk – Pranie wykładzin Gdańsk – Pranie tapicerki Gdańsk – Czyszczenie kanapy Gdańsk – Pranie kanapy Gdańsk – Pranie tapicerki meblowej Gdańsk

Usuwanie plam, domowymi sposobami nie przyniosło zamierzonych efektów , a tylko pogorszyło stan kanapy, fotela, sofy, krzeseł, dywanów czy wykładzin?

Poprzednia, wykonana usługa pozostawiła wiele do życzenia?

 

Szanowny Kliencie

 • Nie używamy narzędzi i chemii firmy Karcher,
 • Gwarantujemy jakość świadczonych usług,
 • Skutecznie usuwamy plamy i uciążliwe zapachy,
 • Dojeżdżamy do Klienta na czas,
 • Ustalamy najszybsze możliwe terminy,
 • Wystawiamy faktury i paragony za wykonaną usługę,
 • Środki i narzędzia jakie stosujemy podczas usług są całkowicie bezpieczne, atestowane i  dedykowane pod daną powierzchnię. Pochodzą od profesjonalnych i renomowanych producentów z   – UK, USA, ITA, AUT, PL – to między innymi gwarantuje naszą JAKOŚĆ.

 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd , pranie funkcji spania kanapy czy też sofy.
 • Nie kupujemy opinii jak i marketingowych certyfikatów mających sztucznie nas uwiarygodnić, ponieważ jakość naszych usług broni się sama.

Podaruj swój 1,5% podatku dla Igora 🙂

Firma Turboszczotka postanowiła przekazywać co roku 1,5% podatku dochodowego dla Igora. Drodzy Klienci , jeśli macie chęć wesprzeć małego wojownika gorąco zachęcamy. 

Igor jest wesołym, energicznym i ciekawym życia chłopcem urodzonym w 2013r., który na pierwszy rzut oka wygląda jak każde inne zdrowe dziecko. W 2018r. zdiagnozowano u niego olbrzymiego guza mózgu czaszkogardlak. W badaniu TK mózgowia opisano zmiany, których wycięcie skutkowało usunięciem niemal 25% mózgu. Po zakończeniu leczenia klinicznego wystąpił szereg powikłań takich jak uszkodzona przysadka mózgowa, padaczka, niedoczynność tarczycy, niedosłuch, oraz niedowład prawostronny. Do dnia dzisiejszego Igorek przeszedł pięć operacji i cały czas walczy o powrót do normalnego funkcjonowania. Dlatego też prosimy wszystkich ludzi o dobrych sercach, aby wsparli naszego małego wojownika.

Więcej danych znajdą Państwo pod poniższym linkiem, wystarczy kliknąć:
Igor Formela – Fundacja Avalon

 

Do grona naszych Klientów biznesowych z Trójmiasta i okolic należą między innymi:

Większe grono Klientów biznesowych znajdą Państwo przejdź do

PRANIE KANAPY GDAŃSK 

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

Pranie dywanów - Czyszczenie wykładzin - Pranie tapicerki - Pranie Kanapy - Pranie wykładzin / Turboszczotka - Gdańsk, Gdynia, Sopot


PRANIE DYWANÓW GDAŃSK

Specjalistyczne pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Sprzątanie, pranie czy czyszczenie to usługa dla każdego Klienta.

Na rynku w Trójmieście jesteśmy od 7 lat. Nasi Klienci, to zarówno osoby indywidualne, placówki publiczne, prywatne, hotele, restauracje, przedszkola, żłóbki – duże jak i mniejsze firmy. Na naszej stronie znajdują się zdjęcia naszych zleceń, zarówno przed jak i po wykonanej usłudze.

PROFESJONALNE PRANIE I CZYSZCZENIE MATERACA – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

Cieszymy się bardzo dobrą opinią w Trójmieście. Jeśli chcą  Państwo zapoznać się z nimi,  proszę sprawdzić w mapie google opinie klientów miasta Gdańsk, miasta Gdynia czy portalu panorama firm.

Ciągle rozwijamy swoje umiejętności i poszerzamy park maszyn jak i wachlarz środków ponieważ każdy Klient jest dla Nas ważny, również ten z jednym malutkim dywanem czy krzesłem.

W trakcie wykonanego zlecenia podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, choć pewnie nie każdy by tak postąpił np. jak poradzić sobie z plamą po kawie. Nasza jakość i doświadczenie to Twoje czyste i zdrowe otoczenie.

NOWOŚĆ!!! Mocz, kawa, wymioty? Odessiemy je również z głębi runa czy gąbki.

PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

NOWOŚĆ!!! Odkurzacz stosowany przed praniem i czyszczeniem materacy i tapicerek

Innowacyjny odkurzacz ręczny o dużej mocy ssania, który bardzo skutecznie usuwa alergeny, kurz, roztocza z naszych sof, krzeseł, materacy, kanap, narożników itd. Charakteryzuje się trzema stopniami pracy:

 • tryb próżniowy,
 • trzepania materiału,
 • oświetlenia lampą UV.

Odkurzacz uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej, jako produkt skutecznipranie materaca Gdańske eliminujący alergeny, roztocza, kurz i bakterie. Teraz każdorazowo usługa  – pranie materaca, dywanu czy tapicerki będzie poprzedzona dokładnym odkurzeniem i usunięciem alergenów, kurzu, roztoczy.

Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Reasumując, ciągle inwestujemy w nasz rozwój, aby usługę wykonać jeszcze bardziej profesjonalnie. Nie ograniczamy tej usługi tylko dla alergików. Otrzyma ją każdy Klient.

   Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Czyszczenie i Sprzątanie ?  – nie każdy ma na to ochotę 🙂

   CZYSZCZENIE KANAPY GDAŃSK 

   Co nas wyróżnia?

   Od początku funkcjonowania stawiamy na rozwój, zakup nowych maszyn, testujemy nowe rozwiązania, aktualizujemy swoją wiedzę  i nie stoimy w miejscu w przeciwieństwie do trójmiejskiej konkurencji bazującej na proszku, odplamiaczu i jednej maszynie piorącej popularnej firmy dostępnej w marketach.

   Niezaprzeczalnym faktem jest, że stale rozwijamy nasze umiejętności podczas gdy widzimy jak konkurencja stoi w miejscu. Niewątpliwie nasz profesjonalizm, znajomość sztuki <

   Call Now Button