DLACZEGO TURBOSZCZOTKA?

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Telefony odbieramy o każdej porze. Nie stosujemy najtańszego proszku Karcher na meble czy dywany. Jedyni w Trójmieście stosujemy profesjonalne i specjalistyczne śordki wiodących w branży pralniczej amerykańskich i angielskich producentów. Kolejne pranie, które nam zlecisz jest zawsze o 10% tańsze. Wybierając nasze usługi czyszczenia czy też prania i suszenia powierzchni naturalnych i tekstylnych zawsze otrzymujesz:

PROFESJONALIZM

Każde zlecenie sprzątania, prania, czyszczenia, odplamiania i suszenia wykonywane jest na najwyższym poziomie przez kompetentnego pracownika. Doradzimy jak usuwać plamy i dbać o wyprane powierzchnie.

JAKOŚĆ

Profesjonalne środki i maszyny jakimi wykonujemy zlecenia są sprawdzonymi i bezpiecznymi produktami.

SATYSFAKCJE

Pożądany przez Klienta efekt końcowy zlecenia jest zawsze widoczny po jego zakończeniu. Po nas nikt nie poprawia. Za to my często.

PROMOCJE!!!

O aktualnych promocjach informujemy na naszej stronie.

DATĘ I CZAS WYKONANIA USŁUGI

Wywiązujemy się terminowo z podpisanych umów i podjętych zleceń ponieważ szanujemy czas klienta.

KOMFORT

Sprzątniemy, wypierzemy i wysuszymy abyś mógł mieszkać i odpoczywać komfortowo.

ZADZWOŃ POD NR 505-222-655 , USTALMY CENĘ I TERMIN PRANIA.

NASZEJ CENIE PRZEDE WSZYSTKIM TOWARZYSZY JAKOŚĆ I EFEKT KOŃCOWY PO PRANIU. USUWAMY PLAMY KTÓRYCH INNI NIE USUNĘLI.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako firma wykonująca pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie, czyszczenie,pranie,suszenie, koszenie, odśnieżanie.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie klatek schodowych i obsługa terenów budynków Wspólnot Mieszkaniowych już od 290 zł brutto miesięcznie. Pranie, odplamianie i czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej już od 50 zł brutto. Odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza auta już od 40 zł brutto. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Dojazd GRATIS!!!.

Nasza Jakość i Doświadczenie To Twoje Czyste i Zdrowe Otoczenie.

Nie masz czasu na sprzątanie? Mieszkasz w województwie pomorskim i szukasz firmy, która fachowo wykonuje pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie nie jest twoim ulubionym zajęciem? Lub zwyczajnie zależy Ci aby zlecenie wykonano prawidłowo, a efekt był widoczny po sprzątaniu czy czyszczeniu. Nie chcesz marnować czasu i wyrzucać pieniędzy w błoto? W takim razie Bardzo Dobrze Trafiłeś/aś.

Dywany, wykładziny i tapicerkę pierzemy w oparciu o Santoemma Professional System dający możliwość wykonania usługi w niedługim czasie. Oddając lekko zawilgoconą powierzchnie, jednocześnie oferując maksymalną jakość wykonanej usługi prania.

Pranie ekstrakcyjne przy zastosowaniu przystawki NS270BRUSH to NR 1 w naszej ofercie!!!Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

Santoemma jest to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Milano. Od 1980 roku zajmująca się opracowywaniem technologii jak i konstruowaniem maszyn i odkurzaczy ekstrakcyjnych do czyszczenia powierzchni tekstylnych.
Karcher niemiecka  marka powstała w 1935 roku z siedzibą w Winnenden, również zajmującą się projektowaniem i produkcją urządzeń wysokociśnieniowych z tą różnica, że do użytku domowego, powszechnego. W Polsce firma działa od 1993 roku.

TURBOSZCZOTKA stawia na rozwój  i nie stoimy w miejscu w porównaniu do trójmiejskiej konkurencji bazującej na środkach i jednej maszynie piorącej powyższej firmy. Nie ganimy tutaj firmy Karcher jednak podjęliśmy decyzję o całkowitym wycofaniu się z użytku środków piorących firmy Karcher ze względu na rozwój i inwestycje w chemię do użytku profesjonalnego.

Numatic z siedzibą w Chard Somerset, założona w Wielkiej Brytanii w 1969 roku zajmująca się głównie projektowaniem i produkcją domowych, handlowych i przemysłowych urządzeń do czyszczenia.
Sebo
również niemiecka firma z siedzibą w mieście Velbert założona w 1978 roku. Zajmuje się produkcją odkurzaczy określanych jako pionowe i cylindrowe, które stosowane są po dziś dzień w użytku komercyjnym i domowym.

Prochem założony w 1974 roku w Wielkiej Brytanii, jest wiodącym producentem chemii i maszyn do czyszczenia podłóg, dywanów i tapicerek.
Chempsec pochodzi z USA i ciężko odszukać jej historię powstania. Nie mniej jednak zaraz obok firmy Prochem produkuje doskonałej jakości chemię aby przeprowadzić pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie również przy pomocy tego producenta jest bardzo efektywne.

Tenzi   dostarcza profesjonalne środki do gastronomii, myjni samochodowych i przemysłu.
Tersus
z kolei dostarcza środki chemiczne oraz narzędzia i urządzenia do prania dywanów, wykładzin i tapicerek.

Drodzy Klienci uprzejmie informujemy iż w trosce o Wasze mienie i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania, odplamiania, czyszczenia i płukania dywanów, wykładzin czy tapicerek tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, niewłaściwe i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Nie obawiaj się o podłogę zabezpieczymy ją przed praniem dywanów czy mebli, ponieważ profesjonalna firma zawsze zostawia po sobie porządek.

NA CZYSZCZONYCH POWIERZCHNIACH PRZEPROWADZAMY DEZODORYZACJĘ PRZYKRYCH ZAPACHÓW NP: MOCZU CZY WYMIOCIN

USUWAMY PLAMY Z:

  1. KRWI
  2. MOCZU
  3. SMARU / FARB / RDZY
  4. WYMIOCIN
  5. MAZAKÓW
  6. KOSMETYKÓW
  7. KAWY / WINA / HERBATY
  8. I INNE……

WEŁNA

Piorąc Państwa dywany i wykładziny wełniane zawsze stosujemy środki chemiczne bezpieczne dla włókien tkanych z wełny. Proces prania, odplamiania i suszenia powyższych wyrobów również wymaga odpowiedniej wiedzy i techniki, którą zawsze stosujemy z najwyższą precyzją, mając szczególnie na uwadze bezpieczeństwo pranej powierzchni z wełny.

BIAŁE POWIERZCHNIE PRANE SĄ SPECJALISTYCZNĄ CHEMIĄ NIE OPIERAJĄCĄ SIĘ NA OPTYCZNYCH WYBIELACZACH.

MATERAC

Piorąc Państwa materace zawsze stosujemy środki głęboko czyszczące, płuczące  i neutralizujące zapachy. Stosujemy najlepszej jakości środki do neutralizacji czy dezodoryzacji zapachu i plam po moczu czy wymiocinach.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

MEBLE ZABYTKOWE

Podejmujemy się również zleceń prania obić mających wieloletnią historię  ponieważ posiadamy doświadczenie i środki do tapicerek premium czyli bardzo delikatnych jak i zabytkowych.

NIE STRASZNE NAM SALE WYPEŁNIONE KRZESŁAMI

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie Wspólnot mieszkaniowych. Ceny adekwatne do jakości wykonanej usługi. Efekty naszej pracy są zawsze widoczne jak na przykładowych fotografiach z wykonanych przez nas zleceń:

Po praniu

Po praniu sofy modułowej

Po czyszczeniu

Znacznie więcej ciekawych zdjęć naszych zrealizowanych zleceń znajdziesz klikając w słowo dywany i wykładzinyauta, 

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie czy pranie ekstrakcyjne to nie łatwa sprawa, zleć to specjalistom

PARK MASZYN

Z tym sprzętem pojawimy się u Ciebie
Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNY ODKURZACZ PIORĄCY Z PODGRZEWACZEM WODY

NOWA INWESTYCJA!!!

Dokonaliśmy zakupu od bezpośredniego producenta nowego odkurzacza do prania ekstrakcyjnego dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Odkurzacz działa z gorącym roztworem piorącym pod wysokim ciśnieniem natryskowym i ssącym. Najlepszy na rynku ekstraktor w swojej klasie. Pierwszy w Trójmieście właśnie u nas.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNA SZOROWARKA

NOWA INWESTYCJA!!!

Bardzo wydajna szorowarka bezpośrednio współpracująca z odkurzaczem piorącym Santoemma do dużych i małych powierzchni. Poprzez system trzech dysz natryskowych, szczotki obrotowej i szerokiej ssawy jeszcze dokładniej pierze i suszy powierzchnie dywanów i wykładzin w porównaniu do konkurencyjnych marek.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNA SZOROWARKA JEDNOTARCZOWA

Nanoszenie i wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów, wykładzin. Zastosowanie tylko do dywanów. Niebezpieczna dla wykładzin ciętych.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNA SZOROWARKA WALCOWA

NOWA INWESTYCJA!!!

Wcieranie środka przy pomocy dwóch przeciwlegle obracających się szczotek. Wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów i wykładzin. Stosowany na każdą powierzchnie. Bezpieczna na wykładzin.

PROFESJONALNY ODKURZACZ

PROFESJONALNY ODKURZACZ

NOWA INWESTYCJA!!!

Cichy i bardzo silny odkurzacz przemysłowy zbierający wszelkie zanieczyszczenia w postaci stałej i płynnej

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY

Dokładne odkurzanie suchych i mokrych dywanów, wykładzin i tapicerek przed praniem. Bardzo mocna siła ssania, która powoduje usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z czyszczonej powierzchni.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

PROFESJONALNY TURBOWENTYLATOR

NOWA INWESTYCJA!!!

Suszenie wypranych i wyczyszczonych dywanów,wykładzin, tapicerek. Wyczyszczona powierzchnia może być sucha już w 1h. 3 stopniowa siła nadmuchu powoduje duży ruch powietrza tuż nad czyszczoną powierzchnią.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

ODKURZACZ PIORĄCY

Doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach gdzie większe maszyny nie zdają egzaminu.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNY OSUSZACZ KONDENSACYJNY

Osuszanie powietrza w pomieszczeniach w trakcie suszenia dywanów, wykładzin, tapicerek. Na życzenie Klienta urządzeniem tym zbieramy wodę z powietrza w trakcie prania jak i suszenia wypranej powierzchni.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

SPECJALISTYCZNY OZONATOR

Odgrzybianie klimatyzacji, wnętrza aut jak i pomieszczeń

Zabijanie i likwidowanie mikroorganizmów, grzybów, pleśni, alergenów, brzydkich zapachów. Niezwykle skuteczne urządzenie w walce z codziennymi przykrymi zapachami i zarazkami.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

NOWA INWESTYCJA!!!

Równomierne dawkowanie środków rozpuszczajacych zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na tapicerce meblowej i samochodowej.

Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

NOWA INWESTYCJA!!!

Równomierne dawkowanie środków rozpuszczających zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na dywanach i wykładzinach.

BHP

BHP

MASZYNY I ŚRODKI

Środki chemiczne jakich używamy w trakcie wykonywanych zleceń pochodzą z wiadomego źródła i nie zagrażają życiu i zdrowiu. Maszyny jakimi pracujemy są zawsze sprawne i regularnie serwisowane.

WSPARCIE INFORMACYJNE

WSPARCIE INFORMACYJNE

Każdy Klient po wykonaniu usługi otrzymuje pakiet informacji w jaki sposób należy użytkować mienie aby cieszyć się jak najdłużej jego czystą powierzchnią.

Zaufali nam

Obsługujemy klienta indywidualnego jak i biznesowego.
sprzątanie Gdańsk

Pani Kasia

gdańsk /kowale

"Poprzednia firma wzięła tylko pieniądze, a efektu brak. Po pana praniu dywan wieczorem był już suchy, SUPER!!!"

sprzątanie Gdańsk

Pani Magda

Gdańsk Wrzeszcz

"Panie Piotrze wykładzina w sypialni jak i u dzieci wróciła do życia. Niespodziewałam się takiego efektu. Brawo."

Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy

Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy

Gdańsk-Ujeścisko

"Wykładzina czysta i sucha. W bardzo atrakcyjnej cenie"

Żłobek Świat Malucha

Żłobek Świat Malucha

Gdańsk-Ujeścisko

"Wykładziny w salach czyste i pachnące. Dziękuję"

ART-METAL

ART-METAL

Łapino Kartuskie

"Dywany, krzesła biurowe jak i kabina ciężarówki czyściutkie i suche. Dziękujemy."

sprzątanie Gdańsk

Pan Radek Piecha

gdańsk

Zamówiłem pranie kanapy. Pan walczył z nią prawie 2 godziny. Dziś po wyschnięciu, efekt rewelacyjny. Polecam usługi turboszczotki.

Centrum Sczupłej Sylwetki "Boczki Na Bok"

Centrum Sczupłej Sylwetki "Boczki Na Bok"

GDAŃSK / PRUSZCZ GDAŃSKI
KONIGSTAHL

KONIGSTAHL

gdynia
WEGA PROJEKT

WEGA PROJEKT

gdańsk
KANCELARIA KOMORNICZA

KANCELARIA KOMORNICZA

gdańsk
NORDIC SERVICE

NORDIC SERVICE

gdańsk
UNIWERSYTET GDAŃSKI

UNIWERSYTET GDAŃSKI

sopot
PRZEDSZKOLE MRÓWECZKI

PRZEDSZKOLE MRÓWECZKI

Gdynia
MERAPAR TECHNOLOGIES

MERAPAR TECHNOLOGIES

Gdańsk
DORFIN GROUP

DORFIN GROUP

GDAŃSK
POLITECHNIKA GDAŃSKA

POLITECHNIKA GDAŃSKA

GDAŃSK
INAPARTMENTS

INAPARTMENTS

SOPOT
MOJITO

MOJITO

GDAŃSK
PROFIT4YOU

PROFIT4YOU

GDAŃSK
CYAN .STUDIO

CYAN .STUDIO

GDAŃSK
HOPSASA

HOPSASA

GDAŃSK
DOBRE   JACHTY

DOBRE JACHTY

GDYNIA
GALEON

GALEON

STRASZYN
GROBLA

GROBLA

GDAŃSK
BALTEC MARINE

BALTEC MARINE

GDAŃSK
sprzątanie Gdańsk

I WIELU INNYCH... DZIĘKUJEMY PAŃSTWU ZA ZAUFANIE.

KONTAKT:

Pracujemy przez 7 dni w tygodniu - telefony odbieramy codziennie 505-222-655 lub napisz wiadomość info@turboszczotka.pl
TURBOSZCZOTKA
ul.Aresa 18
80-180 Gdańsk/Kowale
NIP:8451812307
REGON:364408242
Filia w Gdyni
ul. Wejherowska 34
81-042 Gdynia

Formularz kontaktowy

Call Now Button