Pranie dywanów – czyszczenie wykładziny – pranie tapicerek – meblowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Czyszczenie i Sprzątanie – Na każdą kieszeń, z dojazdem do Klienta w cenie usługi.

Pranie dywanów – czyszczenie dywanów – pranie kanapy – pranie wykładziny – czyszczenie kanapy – pranie tapicerki meblowej – czyszczenie tapicerek – pranie wykładzin – Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Sprzątanie z nami to jakość przy tym atrakcyjna cena, satysfakcja i uzyskana wiedza. Sprawdź co o nas mówią Klienci – w profilu naszej firmy google, przejdź do opinii ⇐ /

 • Bez wątpienia nie jesteśmy najwięksi – ale za to jedni z najlepszych w Trójmieście,
 • Stale współpracujemy, świadcząc usługi prania z ponad 70 firmami z Trójmiasta i okolic przejdź do listy Klientów biznesowych
 • Stawiamy  – na jakość świadczonych usług. Podczas gdy inni……
 • Usuwamy plamy i uciążliwe zapachy – których inni nie usunęli. Jak to możliwe ? Zamów usługę.
 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za poduszki, funkcje spania kanapy czy sofy. Z pewnością Cię to zaskoczy.
 • Do wykonania usługi – nie używamy narzędzi i chemii firmy Karcher. Dlaczego? Przekonaj się sam.
 • Przede wszystkim środki i narzędzia jakie stosujemy podczas usług pochodzą z  – UK, USA, ITA, AUT,
 • Klienci ocenianą nas najczęściej i najwyżej jako mobilną firmę pralniczą w Trójmieście.
 • Opinie na Nasz temat , które mogą Państwo przeczytać / Gdańsk Tu jak i Gdynia Tu. Zapłać za to czego oczekujesz.
 • Godne uwagi jest, że nie kupujemy marketingowych certyfikatów mających sztucznie nas uwiarygodnić, ponieważ jakość naszych usług broni się sama.
 • Nie jesteśmy sieciówką pralniczą obsługującą duże aglomeracje w Polsce, poświęcamy czas podczas usługi.
 • Dojeżdżamy do Klienta na czas, punktualność to świetna cecha.
 • Ustalamy najszybsze możliwe terminy, jesteśmy elastyczni.
 • Z pełną odpowiedzialnością  – możemy określać się jako profesjonaliści.
 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd, poduszki, funkcję spania.

  Pranie dywanów – Pranie wykładzin – Pranie tapicerki – Czyszczenie kanapy – Pranie Kanap – Czyszczenie tapicerek

  Wpisując frazę w wyszukiwarkę szukasz usługodawcy, chociaż nie wiesz kogo wybrać.  Potrzebujesz prania, czyszczenia, tapicerki kanapy, sofy, krzesła, fotela jak również czyszczenia, prania dywanu, wykładziny.  Oczywiście usuwanie plam, białkowych, brzydkich zapachów, moczu, wymiotów itd. domowymi sposobami nie przyniosło zamierzonych efektów , a tylko pogorszyło stan mebli, dywanów, wykładzin? Kiedyś tylko takie sposoby były dostępne. Przekonał się o tym chyba każdy z Nas.

  Metod i etapów prania, czyszczenia tapicerek meblowych, dywanów, wykładzin, materacy jest kilka. Zapewniam, że płukanie powierzchni proszkiem z wodą nie jest praniem, ani metodą prania czy czyszczenia, ponieważ jako Klient, nie musisz posiadać takiej wiedzy. Jako właściciel firmy osobiście wykonuję zlecenia i uprzejmie informuję, że warto zapamiętać powyższe zdanie, ponieważ prawie każdy określa się jako profesjonalista. Jednak czy na pewno nim jest? Uważam, że wykonanie usługi to zweryfikuje.

  Dlatego zapewniam, że dobrze trafiłeś, trafiłaś. Jeśli oczywiście szukasz fachowca, ponieważ moje usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnej, dedykowanej chemii i maszynach. dlatego wykonywane są z wielką dokładnością i precyzją. Na poparcie tych słów zapraszam do lektury moich opinii. Oczekujesz jakości i miłej obsługi ? Zapraszam do kontaktu pod nr  505-222-655.

  Zapraszam również do moich artykułów odnośnie prania i czyszczenia, kliknij w artykuł i życzę miłej lektury:

  1. Profesjonalne pranie, a nie płukanie materiału….
  2. Czas w czyszczeniu dywanów…
  3. Wykładziny biurowe…. 
  4. Pranie na sucho…
  5. Profesjonalne czyszczenie dywanów…
  6. Czyszczenie tapicerki…

  PRANIE KANAPY – PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

  Pranie dywanów - Czyszczenie wykładzin - Pranie tapicerki - Pranie Kanapy - Pranie wykładzin / Turboszczotka - Gdańsk, Gdynia, Sopot

  PROFESJONALNE PRANIE  I CZYSZCZENIE DYWANÓW – WYKŁADZIN – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

  Specjalistyczne pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Sprzątanie, pranie czy czyszczenie to usługa dla każdego Klienta.

  Na rynku w Trójmieście jesteśmy od 6 lat. Nasi Klienci, to zarówno osoby indywidualne, placówki publiczne, prywatne, hotele, restauracje, przedszkola, żłóbki – duże jak i mniejsze firmy. Na naszej stronie znajdują się zdjęcia naszych zleceń, zarówno przed jak i po wykonanej usłudze.

  PROFESJONALNE PRANIE I CZYSZCZENIE MATERACA – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

  Cieszymy się bardzo dobrą opinią w Trójmieście. Jeśli chcą  Państwo poczytać na temat naszych usług proszę sprawdzić w mapie google opinie klientów miasta Gdańsk, miasta Gdynia czy portalu panorama firm. Ciągle rozwijamy swoje umiejętności i poszerzamy park maszyn jak i wachlarz środków ponieważ każdy Klient jest dla Nas ważny, również ten z jednym malutkim dywanem czy krzesłem. W trakcie wykonanego zlecenia podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, choć pewnie nie każdy by tak postąpił np. jak poradzić sobie z plamą po kawie. Nasza jakość i doświadczenie to Twoje czyste i zdrowe otoczenie.

  NOWOŚĆ!!! Mocz, kawa, wymioty? Odessiemy je również z głębi runa czy gąbki.

  PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

  NOWOŚĆ!!! Odkurzacz stosowany przed praniem i czyszczeniem materacy i tapicerek

  Innowacyjny odkurzacz ręczny o dużej mocy ssania, który bardzo skutecznie usuwa alergeny, kurz, roztocza z naszych sof, krzeseł, materacy, kanap, narożników itd. Charakteryzuje się trzema stopniami pracy:

  • tryb próżniowy,
  • trzepania materiału,
  • oświetlenia lampą UV.

  Odkurzacz uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej, jako produkt skutecznipranie materaca Gdańske eliminujący alergeny, roztocza, kurz i bakterie. Teraz każdorazowo usługa  – pranie materaca, dywanu czy tapicerki będzie poprzedzona dokładnym odkurzeniem i usunięciem alergenów, kurzu, roztoczy. Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Reasumując, ciągle inwestujemy w nasz rozwój, aby usługę wykonać jeszcze bardziej profesjonalnie. Nie ograniczamy tej usługi tylko dla alergików. Otrzyma ją każdy Klient.

    Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Czyszczenie i Sprzątanie ?  – nie każdy ma na to ochotę 🙂

    CZYSZCZENIE KANAPY GDAŃSK – Co nas wyróżnia?

    Od początku funkcjonowania stawiamy na rozwój, zakup nowych maszyn, testujemy nowe rozwiązania, aktualizujemy swoją wiedzę  i nie stoimy w miejscu w przeciwieństwie do trójmiejskiej konkurencji bazującej na proszku, odplamiaczu i jednej maszynie piorącej popularnej firmy dostępnej w marketach.

    Niezaprzeczalnym faktem jest, że stale rozwijamy nasze umiejętności podczas gdy widzimy jak konkurencja stoi w miejscu. Niewątpliwie nasz profesjonalizm, znajomość sztuki prania, czas poświęcony w trakcie zlecenia jak i dokładne wykonanie pracy w przeciwieństwie do amatorskiego, bezsprzecznie wyróżnia Nas na rynku województwa pomorskiego.

    PRANIE KANAPY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

    Dom to nie muzeum :), żyje według dnia codziennego. Zachodzą w nim różne sytuacje. Piesek lub kotek załatwi się na kanapę, dzieci porozlewają i powycierają rączki z wszelkich rzeczy, spożywczych jak i plastycznych. Dorosłym domownikom też się czasem przytrafi niezdarność. Wtedy warto wykonać pranie kanapy Gdańsk, Gdynia, Sopot. Pranie kanapy, a nie płukanie – zaproś Profesjonalistę. ZAPRASZAMY do kontaktu.

    PRANIE KANAPY – jak często?

    Sofa, wersalka, kanapa to meble tapicerowane, których bardzo często używamy. Najczęściej znajdują się w centralnym miejscu domu. Na kanapie najczęściej spędzamy wolny czas, odpoczywamy, śpimy, przyjmujemy gości. Reasumując, zamawiając pranie kanapy Gdańsk raz w roku spędzisz czas z najbliższymi w czystych i zdrowych warunkach. Przemyśl to ponieważ naprawdę warto przeprowadzić profesjonalny proces prania, żeby nie zniszczyć tapicerki meblowej i uniknąć kosztu zakupu nowych mebli.

    Pranie tapicerki meblowej, czy też czyszczenie kanapy, sofy, fotela, wersalki czy krzesła to nie łatwa sprawa. Wielu Klientów podejmuje się tej czynności na własną rękę i tym samym bardzo często pogarszają sprawę. Nieprzyjemny zapach wilgoci, zacieki, powiększenie plam to efekty nieumiejętnego prania tapicerki meblowej. Reasumując, nie czekaj zbyt długo ponieważ upływ czasu, w takiej sytuacji może prowadzić do trwałego odbarwienia materiału.

    PRANIE WYKŁADZIN GDAŃSK, GDYNIA , SOPOT

    Proces czyszczenia lub prania wykładzin często opisywany jest jako nałożenie tzw: “fazy prespray” i następnie płukanie, najczęściej  nieszczęsnym odkurzaczem firmy k…! , O efekcie nie ma co wspominać. Klient nie ma o tym pojęcia, więc dlaczego by nie robić w ten sposób?

    Dlaczego takie praktyki są bardzo popularne? Ponieważ dana osoba nie dysponuje profesjonalnym sprzętem i chemią. Za to kieruje się chęcią szybkiego zysku przy minimalnym nakładzie finansowym bazując na niewiedzy Klienta.

    Otóż Szanowni Państwo korzystając z naszych usług już przy pierwszym kontakcie telefonicznym będziecie wiedzieć, że macie do czynienia z profesjonalną firmą. W celu czyszczenia wykładzin zapraszani jesteśmy zarówno do mieszkań jak i biur. Reasumując proces czyszczenia wykładziny jest to kilkuetapowa, wielogodzinna, naprawdę ciężka praca, którą sumiennie wykonujemy na wielu obiektach z efektami jakie mogą Państwo zobaczyć poniżej.

     

    pranie i czyszczenie wykładziny Gdańsk, gdynia, sopot

    Wieloletnie wtarcie błota z obuwia

    pranie i czyszczenie wykładziny Gdańsk, gdynia, sopot

    Usunięcie takich zabrudzeń wymaga specjalistycznej wiedzy i środków

    CZYSZCZENIE WYKŁADZIN GDAŃSK – GDYNIA –  SOPOT

    Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalne maszyny,  chemia renomowanych producentów z UK i USA to klucz do zadowolenia każdego Klienta, który zleca nam pranie wykładziny czy też czyszczenie wykładziny. Z nami możesz być pewny, że Twoja wykładzina znów będzie wyglądać reprezentatywnie.

    Czyszczenie i pranie wykładzin to proces złożony i każdy etap prac jest bardzo istotny, ponieważ otrzymujemy pożądany efekt. Wielu naszych Klientów zamawiając naszą usługę przekonuje się jak ten proces wygląda w profesjonalnym wykonaniu.

    Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Sprzątanie, pranie i czyszczenie to zadanie dla SPECJALISTY.

    Dywany dzielimy na różne rodzaje ze względu na skład runa. Pranie dywanów polipropylenowych, heatsetowych, poliestrowych, akrylowych, wiskozowych, bawełnianych, wełnianych, jedwabnych, fryzowanych musi zostać wykonane w odpowiedni sposób i odpowiednimi środkami. Dla zwykłego zjadacza chleba nie jest łatwo odróżnić jaki dywan leży w jego salonie. Oczywiście na nas w tej kwestii mogą  Państwo liczyć. Dla osób z alergiami nie wskazane są  dywany akrylowe, wiskozowe, bawełniane, wełniane. Pozostałe jak najbardziej nie będą wpływały na złe samopoczucie.

    Zobacz, co usuwamy z runa w trakcie procesu czyszczenia wykładzin i prania dywanów.

    PRANIE DYWANÓW GDAŃSK

    Często dywany jakie posiadamy w domu po czasie tracą swój wygląd, świeżość, kolor. Zazwyczaj dzieje się to po około roku użytkowania. Mamy dla Ciebie świetną informację, możemy to zmienić w około 1h,  ponieważ fachowiec z naszej firmy działa cuda.

    Realizując pranie dywanów Gdańsk czy też wykonując zlecenia w innym mieście zawsze dokładamy wszelkich starań aby Klient był zadowolony z efektu prania dywanów, ponieważ ważnym aspektem jest znajomość rodzaju pranego dywanu.

    Specjalista od prania potrafi rozpoznać rodzaj włókna z jakiego utkany jest dany dywan i godnym uwagi jest fakt, że powinien dostosować odpowiednie środki jak i temperaturę prania dywanu gdańsk.

    Idąc dalej, każde pranie dywanów Gdańsk musi zostać przeprowadzone poprzez odpowiednie etapy w związku z tym żaden nie powinien zostać pominięty. Reasumując powyższe zdanie zaczynając od miejscowego odplamianie poprzez szorowanie mechaniczne kończąc na praniu ekstrakcyjnym. Nie ma tutaj mowy o samym płukaniu wodą z proszkiem ponieważ tego rodzaju czynności nie są sztuką prania. 🙂

    PRANIE DYWANÓW GDAŃSK – czego nie stosujemy!

    Chemii do prania i płukania odzieży. Odkurzacza piorącego i proszku Karcher. Płynów do naczyń, proszków zawierających wybielacze optyczne. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pranie poduszek wchodzących w skład sofy. Ze względu na fakt tych praktyk. Równocześnie obserwując rynek trójmiejski i uważnie wysłuchując opinii i doświadczeń naszych Klientów wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jeszcze bardziej kładąc nacisk na jakość i uczciwe wykonanie podjętych zleceń. Zaufaj specjaliście i bez wątpienia zleć nam pranie.

    Profesjonalne pranie dywanów Gdańsk – czyszczenie i  sprzątanie z nami to czysta przyjemność.

    PRANIE DYWANÓW GDAŃSK – zleć nam również suszenie.

    Nasze usługi to pranie dywanów, wykładzin, tapicerkiGdańsk, Gdynia, Sopot. Czyszczenie, odplamianie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza auta. W porównaniu z trójmiastem My pracujemy przez 7 dni w tygodniu podczas gdy inni klika dni. Ze względu na dobre relacje z Klientem dojazd jest GRATIS!!!.

    UWAGA.

    Szanowni Państwo ze względu na nienaganną opinię wśród klientów biznesowych jak i indywidualnych niewątpliwie zawsze stawiamy na jakość. Dlatego nasza praca cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa pomorskiego. Jesteśmy zapraszani nawet do miasta Tczew. Usługa w naszym wykonaniu nie trwa 20 minut. Sztuka prania to proces złożony, wymagający czasu, szerokiej gamy środków i narzędzi, które stosujemy. Nie jest to natrysk i płukanie materiału wykonane w 15 minut. Reasumując powyższą treść, uprzejmie informujemy, że wybierając Nasze usługi zawsze zamawiasz SPECJALISTĘ wykonującego zlecenia cały rok, a nie sezonowego domokrążcę.

    PRANIE DYWANÓW GDAŃSK –  również działamy w mieście GDYNIA – SOPOT

    Nie masz czasu na porządki? Mieszkasz w województwie pomorskim i szukasz firmy, która fachowo wykonuje pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Sprzątanie nie jest twoim ulubionym zajęciem? Lub zwyczajnie zależy Ci aby zlecenie wykonano prawidłowo, a efekt był widoczny po sprzątaniu czy czyszczeniu? Ponieważ nie chcesz marnować czasu i wyrzucać pieniędzy w błoto? W takim razie Bardzo Dobrze Trafiłeś/aś ponieważ bezsprzecznie wykonamy usługę na najwyższym możliwym poziomie.

    PRANIE DYWANÓW GDAŃSK – czym pierzemy?

    Wszystkie powierzchnie pierzemy w oparciu o Santoemma Professional System dający możliwość wykonania usługi w niedługim czasie. Oddając lekko zawilgoconą powierzchnie, jednocześnie oferując maksymalną jakość wykonanej usługi prania. Popularne narzędzia firmy K…. , na której prawdopodobnie pracuje niemalże 100% rynku nigdy nie odda jakości wykonania prania w porównaniu do profesjonalnych narzędzi jakie posiadamy w parku naszych maszyn.  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania z naszej pracy.

    Czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki przeprowadzamy zawsze przy zastosowaniu profesjonalnych maszyn, opieramy się obecnie na wiodącym w europie włoskim producencie !!!Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

    PRANIE DYWANÓW GDAŃSK-  oparte jest przede wszystkim na wiedzy, doświadczeniu i profesjonalnych narzędziach do prania i czyszczenia.

    Santoemma jest to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Milano. Od 1980 roku zajmująca się opracowywaniem technologii jak i konstruowaniem maszyn i odkurzaczy ekstrakcyjnych do czyszczenia powierzchni tekstylnych.

    Numatic z siedzibą w Chard Somerset, założona w Wielkiej Brytanii w 1969 roku zajmująca się głównie projektowaniem i produkcją domowych, handlowych i przemysłowych urządzeń do czyszczenia.
    Sebo
    również niemiecka firma z siedzibą w mieście Velbert założona w 1978 roku. Zajmuje się produkcją odkurzaczy określanych jako pionowe i cylindrowe, które stosowane są po dziś dzień w użytku komercyjnym i domowym.

    Nasze środki pochodzą od wiodących i światowych producentów z branży pralnictwa.

    Prochem założony w 1974 roku w Wielkiej Brytanii, jest wiodącym producentem chemii i maszyn do czyszczenia podłóg, dywanów i tapicerek, w przeciwieństwie do innych marek ma najszerszą gamę środków piorących. Z naszej wiedzy wynika, że w przeciwieństwie do pomorskiej konkurencji jako jedyni stosujemy produkty powyższej firmy.
    Chempsec pochodzi z USA i ciężko odszukać jej historię powstania. Nie mniej jednak zaraz obok firmy Prochem produkuje doskonałej jakości chemię aby przeprowadzić pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie również przy pomocy tego producenta jest bardzo efektywne. Ważnym aspektem jest jej jakość ponieważ ściśle powiązana jest z ceną.

    Tenzi   dostarcza profesjonalne środki do gastronomii, myjni samochodowych i przemysłu.
    Tersus
    z kolei dostarcza środki chemiczne oraz narzędzia i urządzenia do prania dywanów, wykładzin i tapicerek.

    Nie obawiaj się o podłogę zabezpieczymy ją przed praniem dywanów czy mebli, ponieważ profesjonalna firma zawsze zostawia po sobie porządek.

    NA CZYSZCZONYCH MATERIAŁACH PRZEPROWADZAMY DEZODORYZACJĘ PRZYKRYCH ZAPACHÓW NP: MOCZU CZY WYMIOCIN

    USUWAMY ZAPLAMIENIA Z:

    1. KRWI
    2. MOCZU
    3. SMARU / FARB / RDZY
    4. WYMIOCIN
    5. MAZAKÓW
    6. KOSMETYKÓW
    7. KAWY / WINA / HERBATY
    8. I INNE……

    PRANIE DYWANÓW WEŁNIANYCH GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

    Do prania dywanów i wykładzin wełnianych zawsze stosujemy środki chemiczne bezpieczne dla włókien tkanych z wełny. Proces czyszczenia, odplamiania i suszenia powyższych wyrobów również wymaga odpowiedniej wiedzy i techniki, którą zawsze stosujemy z najwyższą precyzją.

    W związku z tym zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo pranej powierzchni z wełny czy bawełny. Z pewnością jesteśmy jedną z niewielu mobilnych pralni, które stosują dedykowane środki pod praną powierzchnię. Dlatego nasza firma wyróżnia się w obszarze trójmiejskiego rynku.

    BIAŁE POWIERZCHNIE PRANE SĄ SPECJALISTYCZNĄ CHEMIĄ NIE OPIERAJĄCĄ SIĘ NA OPTYCZNYCH WYBIELACZACH.

    PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

    Zlecając nam odświeżenie lub pranie materaca w przeciwieństwie do pokrewnych firm nasz fachowiec zawsze użyje środków głęboko czyszczących płuczących i neutralizujących zapachy. Stosujemy najlepszej jakości produkty do neutralizacji czy dezodoryzacji zapachu i plam po moczu czy wymiocinach, aby proces prania materaca był wykonany na najwyższym możliwym poziomie.

    PRANIE MATERACA GDAŃSK- NOWOŚĆ!!! – pranie alergiczne

    • mechaniczne trzepanie materaca,
    • odplamianie,
    • wybielanie,
    • pranie ekstrakcyjne,
    • zabezpieczenie przed rozwojem roztoczy specjalistycznym środkiem na okres 6 miesięcy.

    Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

    Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

    CZYSZCZENIE KANAPY I USUWANIE PLAM Z KRWI

    Aby usunąć takie “problemy” trzeba mieć odpowiednie środki i doświadczenie.

    PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ – ZABYTKOWEJ

    Podejmujemy się również zleceń prania obić mających wieloletnią historię  ponieważ posiadamy doświadczenie i środki do tapicerek premium czyli bardzo delikatnych jak i zabytkowych. Dlatego względy bezpieczeństwa są tu najważniejsze.

    Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

    WYKONUJEMY CZYSZCZENIE TAPICERKI KRZESEŁ I NIE STRASZNE NAM DUŻE SALE WYPEŁNIONE PO BRZEGI

    Profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych.

    NASZA GALERIA

    Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

    Nie narzekamy na brak zajęć 🙂

    Pranie-dywanów-wykładzin-tapicerki-Gdańsk-Gdynia-Trójmiasto-Sprzątanie

    I co Ty na to?

    Profesjonalne pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Sprzątanie czy pranie ekstrakcyjne to niełatwa sprawa, zleć to specjalistom.

    WWW.TURBOSZCZOTKA.PL

    Wielu naszych Klientów korzysta z usługi prania kolejny raz. Pierwsze czyszczenie nie jest wspominane pozytywnie. Dlaczego? Ze względu na fakt, że usługa nie została wykonana dokładnie. Poprzednio osoba piorąca pominęła aspekt wcierania środka piorącego kończąc i zaczynając pranie na płukaniu.

    Wielu Klientom wydaje się, że  proces czyszczenia to natrysk i odciągnięcie brudu z wodą istotnie to złe wyobrażenie. Śpiesząc w kwestii wyjaśnienia, wiele naszych rozmów telefonicznych przebiega na przedstawieniu wszystkich kroków prania. Niezwykle istotnym i godnym uwagi jest fakt, że przedstawiając proces wiele aspektów przez poprzedników zostało pominiętych. Co za tym idzie nie można mówić w takich przypadkach o praniu czy czyszczeniu.

    Z relacji Klienta…

    Klienci, którzy opowiadali Nam jak wyglądało pranie wcześniej, załóżmy, że prawie w każdym z przypadków scenariusz wyglądał tak samo. Prawdopodobnie wynikając z braku wiedzy i doświadczenia zleceniobiorcy. W rezultacie powierzchnia została tylko przepłukana. Dlatego uważamy, że jest to niepoprawne wykonanie prania. Zatem co jest godne uwagi podczas szukania wykonawcy zlecenia? Zadzwoń i się przekonaj, a już po kliku zdaniach będziesz wiedzieć, że z pewnością masz do czynienia ze specjalistą.

    Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Sprzątanie wykonamy za Ciebie.

    My To Jakość i Doświadczenie, A więc Twoje Czyste i Zdrowe Otoczenie.

    Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot , Banino, Lublewo, Bąkowo, Kowale, Przywidz, Kolbudy, Pruszcz Gdański,

    Pranie , czyszczenie Gdańsk : Rębiechowo, Wrzeszcz, Zaspa, Morena, Jelitkowo, Aniołki, Brentowo, Brzeżno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Nowy Port, Olszynka , Oliwa, Otomin, Stogi, Brzeźno, Osowa, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Piecki- Migowo, Morena, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Letnica, Przymorze, Aniołki,

    Pranie, czyszczenie Gdynia : chwarzno-wiczlino, chylonia, cisowa, dąbrowa, działki leśne, grabówek, kamienna góra, karwiny, leszczynki, mały kack, obłuże, oksywie, orłowo,pogórze, pustki cisowskie, redłowo, śródmieście, wielki kack, witomino, wzgórze św. Maksymilina.

     

     

    PRANIE I CZYSZCZENIE - PARK MASZYN

    Z tym sprzętem pojawimy się u Ciebie
    Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

    PROFESJONALNA SZOROWARKA

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Bardzo wydajna szorowarka bezpośrednio współpracująca z odkurzaczem piorącym Santoemma do dużych i małych powierzchni. Poprzez system trzech dysz natryskowych, szczotki obrotowej i szerokiej ssawy jeszcze dokładniej pierze i suszy powierzchnie dywanów i wykładzin w porównaniu do konkurencyjnych marek.

    PROFESJONALNY ODKURZACZ PIORĄCY

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Właśnie dokonaliśmy zakupu kolejnego ekstraktora specjalnie do prania mniejszych dywanów, wykładzin i mebli tapicerowanych - Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice.

    PROFESJONALNA SZOROWARKA WALCOWA

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Amerykański produkt o najwyższej na rynku skuteczności usuwania zabrudzeń. Odkurza, szoruje, wciera.

    Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

    SPECJALISTYCZNA SZOROWARKA JEDNOTARCZOWA

    Nanoszenie i wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów, wykładzin. Zastosowanie tylko do dywanów. Niebezpieczna dla wykładzin ciętych.

    Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

    PROFESJONALNA SZOROWARKA WALCOWA

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Wcieranie środka przy pomocy dwóch przeciwlegle obracających się szczotek. Wcieranie środka rozczesuje runo, wprowadza preparat czyszczący w głąb dywanu i sprawia że kolor wraca do pierwotnej postaci. Co najważniejsze rozpuszcza zabrudzenia przed praniem ekstrakcyjnym dywanów i wykładzin. Stosowany na każdą powierzchnie. Bezpieczna na wykładzin.

    SSAWA

    SSAWA

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Ssawa do wyciągania płynów spożywczych i ustrojowych z głębi runa dywanu czy gąbki tapicerki.

    ODKURZACZ DO MATERACY I TAPICEREK

    ODKURZACZ DO MATERACY I TAPICEREK

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Innowacyjny odkurzacz ręczny, który skutecznie usuwa alergeny, kurz i roztocza ze naszych łóżek i z miękkich mebli takich jak kanapy, fotele i poduszki. Jest idealny dla osób cierpiących na alergię.

    PROFESJONALNY ODKURZACZ

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Cichy i bardzo silny odkurzacz przemysłowy zbierający wszelkie zanieczyszczenia w postaci stałej i płynnej

    Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

    PROFESJONALNY TURBOWENTYLATOR

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Suszenie wypranych i wyczyszczonych dywanów,wykładzin, tapicerek. Wyczyszczona powierzchnia może być sucha już w 1h. 3 stopniowa siła nadmuchu powoduje duży ruch powietrza tuż nad czyszczoną powierzchnią.

    Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

    SPECJALISTYCZNY OSUSZACZ KONDENSACYJNY

    Osuszanie powietrza w pomieszczeniach w trakcie suszenia dywanów, wykładzin, tapicerek. Na życzenie Klienta urządzeniem tym zbieramy wodę z powietrza w trakcie prania jak i suszenia wypranej powierzchni.

    Pranie dywanów,wykładzin,tapicerki-Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto.Sprzątanie

    SPECJALISTYCZNY OZONATOR

    Odgrzybianie klimatyzacji, wnętrza aut jak i pomieszczeń

    Zabijanie i likwidowanie mikroorganizmów, grzybów, pleśni, alergenów, brzydkich zapachów. Niezwykle skuteczne urządzenie w walce z codziennymi przykrymi zapachami i zarazkami.

    WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Równomierne dawkowanie środków rozpuszczajacych zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na tapicerce meblowej i samochodowej.

    WYSOKOGATUNKOWY OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY

    NOWA INWESTYCJA!!!

    Równomierne dawkowanie środków rozpuszczających zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem na dywanach i wykładzinach.

    BHP

    MASZYNY I ŚRODKI

    Środki chemiczne jakich używamy w trakcie wykonywanych zleceń pochodzą z wiadomego źródła i nie zagrażają życiu i zdrowiu. Maszyny jakimi pracujemy są zawsze sprawne i regularnie serwisowane.

    Pranie dywanów - czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki - Trójmiasto

    NASI KLIENCI BIZNESOWI

    Call Now Button