Pranie dywanów – pranie wykładzin – pranie tapicerki – czyszczenie kanap – pranie kanapy Gdańsk, Gdynia, Sopot. Na każdą kieszeń, bez ukrytych kosztów z dojazdem do Klienta w cenie usługi .

 

Pranie dywanów Gdańsk – czyszczenie dywanów – pranie kanapy Gdańsk – pranie wykładziny – czyszczenie kanapy Gdańsk – pranie tapicerki meblowej Gdańsk – pranie wykładzin – Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Jakość usług zweryfikowana i oceniona ZAWSZE przez Klientów. 

Ewelina Bięga
Ewelina Bięga
2023-09-19
Wcześniej korzystałam z usług innych firm oferujących czyszczenie powierzchni, jednak dopiero po dzisiejszej wizycie wiem, jak to powinno wyglądać. Pan zrobił wywiad, dokładnie wyjaśnił, co będzie robił, był przy tym bardzo miły i profesjonalny. Duży narożnik z naprawdę wymagającą tkaniną wygląda jak nowy. Co ważne - nie został zalany wodą, ale widać, że użyto odpowiednio dopasowanych środków czyszczących. Polecam! Na pewno odezwę się ponownie :)
Ola Kowalska
Ola Kowalska
2023-09-18
Nasze dwie kanapy i pufa po dzisiejszym praniu zyskały drugie życie! Byłam miło zaskoczona kolorem, bo okazało się, że jest biała :P Bardzo profesjonalny i miły mężczyzna, dodatkowo wyjątkowo godny rozmówca :) Polecam z całego serca! Baba od psów :)
Dorota Tomaszewska
Dorota Tomaszewska
2023-09-15
Pełen profesjonalizm w usłudze. Pan przyjechał punktualnie, sms potwierdzający wcześniej i rogówka wygląda jak nowa. Oby takich firm na naszym rynku było co raz więcej. Polecam bardzo!
Kamila Borkowska
Kamila Borkowska
2023-09-14
Moja sofa i materac były w złym stanie, a teraz wyglądają jak nowe. Plamy i zabrudzenia zostały skutecznie usunięte, a tkaniny świecą czystością. Cieszę się, że zdecydowałam się na tę usługę, ponieważ efekty przerosły moje oczekiwania. Dodatkowo, cena była bardzo rozsądna, biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług. Nie tylko odzyskałam świeży wygląd mebli, ale także poczucie komfortu i higieny.
Pola Lechowicz
Pola Lechowicz
2023-09-13
Jestem bardzo zadowolona z usługi czyszczenia kanapy. Pan Piotr wykonuje swoje zlecenia bardzo profesjonalnie posiadając przy tym wysoką kulturę osobistą. Wyjątkowe połączenia.
Piotr Brajer
Piotr Brajer
2023-09-07
Korzystaliśmy z usług firmy już kilkukrotnie. Cuda się dzieją. Kanapa jak nowa, a teraz cała tapicerka w Mondeo łącznie z poważnymi zabrudzeniami bez żadnego śladu po nich. Profesjonalizm i podejście do klienta na 6*
monika sikora
monika sikora
2023-09-07
Bardzo polecam usługę. Kanapa bardzo dokładnie wyprana, wygląda jak nowa. Pan bardzo sympatyczny i punktualny.
Krzysztof Stieler
Krzysztof Stieler
2023-09-05
Kolejny już raz korzystamy z usług Pana Piotra i kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni - szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Marcin Zyczkowski
Marcin Zyczkowski
2023-09-04
Super
 

Po więcej opinii z platformy google zapraszamy Państwa  przejdź do

 


Pranie dywanów Gdańsk – Pranie wykładzin Gdańsk – Pranie tapicerki Gdańsk – Czyszczenie kanapy Gdańsk – Pranie kanapy Gdańsk – Pranie tapicerki meblowej Gdańsk

Usuwanie plam, domowymi sposobami nie przyniosło zamierzonych efektów , a tylko pogorszyło stan kanapy, fotela, sofy, krzeseł, dywanów czy wykładzin?

Poprzednia, wykonana usługa pozostawiła wiele do życzenia?

 

Szanowny Kliencie

 • Nie używamy narzędzi i chemii firmy Karcher,
 • Gwarantujemy jakość świadczonych usług,
 • Skutecznie usuwamy plamy i uciążliwe zapachy,
 • Dojeżdżamy do Klienta na czas,
 • Ustalamy najszybsze możliwe terminy,
 • Wystawiamy faktury i paragony za wykonaną usługę,
 • Środki i narzędzia jakie stosujemy podczas usług są całkowicie bezpieczne, atestowane i  dedykowane pod daną powierzchnię. Pochodzą od profesjonalnych i renomowanych producentów z   – UK, USA, ITA, AUT, PL – to między innymi gwarantuje naszą JAKOŚĆ.

 • Nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd , pranie funkcji spania kanapy czy też sofy.
 • Nie kupujemy opinii jak i marketingowych certyfikatów mających sztucznie nas uwiarygodnić, ponieważ jakość naszych usług broni się sama.

Podaruj swój 1,5% podatku dla Igora 🙂

Firma Turboszczotka postanowiła przekazywać co roku 1,5% podatku dochodowego dla Igora. Drodzy Klienci , jeśli macie chęć wesprzeć małego wojownika gorąco zachęcamy. 

Igor jest wesołym, energicznym i ciekawym życia chłopcem urodzonym w 2013r., który na pierwszy rzut oka wygląda jak każde inne zdrowe dziecko. W 2018r. zdiagnozowano u niego olbrzymiego guza mózgu czaszkogardlak. W badaniu TK mózgowia opisano zmiany, których wycięcie skutkowało usunięciem niemal 25% mózgu. Po zakończeniu leczenia klinicznego wystąpił szereg powikłań takich jak uszkodzona przysadka mózgowa, padaczka, niedoczynność tarczycy, niedosłuch, oraz niedowład prawostronny. Do dnia dzisiejszego Igorek przeszedł pięć operacji i cały czas walczy o powrót do normalnego funkcjonowania. Dlatego też prosimy wszystkich ludzi o dobrych sercach, aby wsparli naszego małego wojownika.

Więcej danych znajdą Państwo pod poniższym linkiem, wystarczy kliknąć:
Igor Formela – Fundacja Avalon

 

Do grona naszych Klientów biznesowych z Trójmiasta i okolic należą między innymi:

Większe grono Klientów biznesowych znajdą Państwo przejdź do

PRANIE KANAPY GDAŃSK 

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

Pranie dywanów - Czyszczenie wykładzin - Pranie tapicerki - Pranie Kanapy - Pranie wykładzin / Turboszczotka - Gdańsk, Gdynia, Sopot


PRANIE DYWANÓW GDAŃSK

Specjalistyczne pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Sprzątanie, pranie czy czyszczenie to usługa dla każdego Klienta.

Na rynku w Trójmieście jesteśmy od 7 lat. Nasi Klienci, to zarówno osoby indywidualne, placówki publiczne, prywatne, hotele, restauracje, przedszkola, żłóbki – duże jak i mniejsze firmy. Na naszej stronie znajdują się zdjęcia naszych zleceń, zarówno przed jak i po wykonanej usłudze.

PROFESJONALNE PRANIE I CZYSZCZENIE MATERACA – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

Cieszymy się bardzo dobrą opinią w Trójmieście. Jeśli chcą  Państwo zapoznać się z nimi,  proszę sprawdzić w mapie google opinie klientów miasta Gdańsk, miasta Gdynia czy portalu panorama firm.

Ciągle rozwijamy swoje umiejętności i poszerzamy park maszyn jak i wachlarz środków ponieważ każdy Klient jest dla Nas ważny, również ten z jednym malutkim dywanem czy krzesłem.

W trakcie wykonanego zlecenia podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, choć pewnie nie każdy by tak postąpił np. jak poradzić sobie z plamą po kawie. Nasza jakość i doświadczenie to Twoje czyste i zdrowe otoczenie.

NOWOŚĆ!!! Mocz, kawa, wymioty? Odessiemy je również z głębi runa czy gąbki.

PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

NOWOŚĆ!!! Odkurzacz stosowany przed praniem i czyszczeniem materacy i tapicerek

Innowacyjny odkurzacz ręczny o dużej mocy ssania, który bardzo skutecznie usuwa alergeny, kurz, roztocza z naszych sof, krzeseł, materacy, kanap, narożników itd. Charakteryzuje się trzema stopniami pracy:

 • tryb próżniowy,
 • trzepania materiału,
 • oświetlenia lampą UV.

Odkurzacz uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej, jako produkt skutecznipranie materaca Gdańske eliminujący alergeny, roztocza, kurz i bakterie. Teraz każdorazowo usługa  – pranie materaca, dywanu czy tapicerki będzie poprzedzona dokładnym odkurzeniem i usunięciem alergenów, kurzu, roztoczy.

Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Reasumując, ciągle inwestujemy w nasz rozwój, aby usługę wykonać jeszcze bardziej profesjonalnie. Nie ograniczamy tej usługi tylko dla alergików. Otrzyma ją każdy Klient.

   Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Czyszczenie i Sprzątanie ?  – nie każdy ma na to ochotę 🙂

   CZYSZCZENIE KANAPY GDAŃSK 

   Co nas wyróżnia?

   Od początku funkcjonowania stawiamy na rozwój, zakup nowych maszyn, testujemy nowe rozwiązania, aktualizujemy swoją wiedzę  i nie stoimy w miejscu w przeciwieństwie do trójmiejskiej konkurencji bazującej na proszku, odplamiaczu i jednej maszynie piorącej popularnej firmy dostępnej w marketach.

   Niezaprzeczalnym faktem jest, że stale rozwijamy nasze umiejętności podczas gdy widzimy jak konkurencja stoi w miejscu. Niewątpliwie nasz profesjonalizm, znajomość sztuki <

   Call Now Button