Na początek kilka słów wstępu – czyszczenie wykładzin Gdańsk.

Czyszczenie wykładzin Gdańsk ,Gdynia, Sopot. Turboszczotka.pl cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na jakość i widoczne efekty po praniu. Wykładziny położone w obiektach biurowych wymagają szczególnej uwagi odnośnie utrzymania ich w dobrej kondycji. Jest to niezwykle ważne ze względów:

  • zdrowotnych,
  • estetycznych
  • jak i reprezentatywnych dla danej firmy czy instytucji publicznej.

Z własnego doświadczenia w trakcie oględzin zaobserwowałem, że firmy sprzątające w biurach. W parku maszyn nie mają odpowiednich odkurzaczy kolumnowych, które są kluczowym elementem w dbaniu o kondycję wykładziny. Patrząc na poniższe fotografie jeszcze bardziej utwierdzamy się w tym przekonaniu. Zobacz jakie rzeczy są przeze mnie usuwane z runa.

Czy firmy i instytucje publiczne wiedzą jakich narzędzi używać do czyszczenia wykładzin?

Oczywiście bardzo często decyzja o praniu podejmowana jest zbyt późno. Wykładzina, o którą nikt nie dbał bardzo często nadaje się już tylko do wymiany. Ponieważ pewne miejsca już są wytarte i zadeptane co widać na poniższych zdjęciach. Kolor powraca jednak zadeptanie i wytarcie jest widoczne gołym okiem. Podsumowując, czyszczenie wykładzin należy przeprowadzać raz w roku. Na pewno zabezpieczy to firmę przed kosztem wymiany. Czyszczenie wykładzin Gdańsk – jedna  z obsłużonych przez nas instytucji państwowych.

Dlaczego czekamy do ostatniej chwili z czyszczeniem wykładzin Gdańsk?

Wiele firm zwraca się do mnie dosłownie w ostatniej chwili, czyli w momencie kiedy jest ona bliska wymiany i uśnięcie niektórych plam jest już niemożliwe. Powierzchnie biurowe są bardzo często wynajmowane i koszt wymiany np. 200m² wykładziny znacznie obciąży budżet na obsługę biura np. przy przeprowadzce firmy do nowego lokalu.

Rozlana kawa, herbata, woda, zadeptane ciągi komunikacyjne to marna wizytówka dla prowadzonego biznesu. W listopadzie 2019 roku prałem wykładzinę w jednej z firm w Gdańsku, która była płukana. Nie prana przez konkurencje we wrześniu, a więc 3 miesiące wcześniej. Jej powierzchnia po praniu pozostała w bardzo złym stanie, mnóstwo plam i nadal zadeptane ciągi komunikacyjne. Mój proces prania założyłem na 6h jednak spuścizna pozostawiona po poprzednikach spowodowała wydłużenie czasu pracy o kolejne 4h. Jednak osiągnięty efekt był dla pracowników firmy zdumiewający.  Byłem którąś z rzędu firmą, która jako jedyna odplamiła i wyprała wykładzinę z oczekiwanym efektem. O sposobach prania tej wykładziny poprzednich firm nie będę się wypowiadał ponieważ naprawdę szkoda na to słów, zdjęcia mojego prania i różnica pokazana poniżej widoczna jest gołym okiem.

Kolejnym miejscem w jakim wykładzina biurowa jest szczególnie narażona na trwałe uszkodzenia to stanowiska pracy pracowników, najczęściej spotyka się tam plamy spożywcze po jedzeniu czy po napojach. suche błoto, piach i zażółcenie wynikające z wcierania ich w wykładzinę, które zwykłym proszkiem stosowanym przez konkurencje się nie usunie. Proces usuwania takich plam i zabrudzeń to złożony etap wymagający czasu, specjalistycznych środków i narzędzi, które stosuje, a efekt widoczny jest poniżej.

 

Co otrzymasz od Turboszczotka.pl.

W przeciwieństwie do wielu firm z trójmiasta my je naprawdę stosujemy  – profesjonalne środki. Metody, narzędzia i nasze doświadczenie poparte jest wieloletnią praktyką. Dlatego prężnie działamy i rozwijamy swój biznes. Przede wszystkim oferując jakość. Z roku na rok nacisk jest głownie na jakość. Dla nas przede wszystkim liczy się solidne wykonana usługa. Dlatego zależy nam na długofalowej współpracy i zaufaniu zleceniodawcy. Prawdopodobnie wiele firm poszukuje stałych podwykonawców w takich usługach. W rezultacie każda ze stron może być usatysfakcjonowana.

Jeśli nie chcą Państwo narażać firmy na niepotrzebne koszty wymiany wykładziny i zlecania prania niekompetentnym podwykonawcom zapraszam do kontaktu i zlecenia profesjonalnego prania z pożądanym efektem.

Call Now Button