Czas czyszczenia dywanów, a jakość ?

Czyszczenie dywanów to proces złożony dlatego pośpiech jest tu olbrzymim zagrożeniem dla uzyskania odpowiedniej jakości. Aby wykonać dokładnie jakąkolwiek czynność potrzebujemy czasu. Presja czasu w każdym zleceniu nie jest wskazana, czego zapewne każdy z nas doświadczył wykonując jakąś czynność. Ten niezwykle ważny aspekt jest jedną z kluczowych składowych procesu czyszczenia dywanów czy też wszelkich powierzchni.

Oczywiście mamy dla Was kilka wskazówek i pytań odnośnie czyszczenia dywanów i innych powierzchni.

Czy zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób szukasz zleceniobiorcy? Wpisując w wyszukiwarkę np. frazę czyszczenie dywanów, decydujesz się na pierwszego z brzegu wykonawce, czy może szukasz specjalisty? Na co zwracasz uwagę? Interesuję Cię tylko cena? Czas jaki poświęcasz na szukanie wykonawcy nie jest zbyt krótki? Nie zastanawia Cię mnogość niemalże identycznych ofert z nielegalnie kopiowanymi zdjęciami na stronach www? Bardzo niska cena nie zastanawia Cię nawet przez chwilę?  Środek chemiczny do wykonania zlecenia jest jeden? Odkurzacz płuczący firmy K… jest dosłownie w każdym ogłoszeniu, Zwracasz uwagę na narzędzia jakimi dana firma się posługuje?

Wiele firm na rynku pralnictwa kusi w swojej ofercie potencjalnych Klientów niemalże ekspresowym tempem wykonania zlecenia. Oto drugi błąd jaki Klienci popełniają, kierując się kryterium jakim jest szybki czas prania, podczas poszukiwań zleceniobiorcy. Na przykład:

Aby skutecznie i z oczekiwanym efektem wyprać określoną powierzchnię należy poświęcić czas w pierwszej kolejności na:

  • odkurzenie,
  • miejscowe odplamienie specjalistyczną chemią dobraną pod daną powierzchnie i plamę,
  • nałożenie środka do wstępnego prania,
  • wtarcie mechaniczne powyższego środka,
  • odczekanie odpowiedniej ilości czasu na działanie środka
  • pranie ekstrakcyjne poprzez natrysk i odessanie zabrudzeń z powierzchni.

Powyższe 6 kroków w praniu to złożony proces wymagający czasu. Dla przykładu można posłużyć się urządzeniem jakim jest pralka automatyczna do prania odzieży. Otóż powyższe urządzenie również potrzebuje czasu na przeprowadzenie procesu prania w temperaturze 40ºC, średnio program potrzebuje od 45 minut w górę, aby materiał wyprać i pozostawić delikatnie zawilgocony.

Czy nadal uważasz, że pranie np. sofy, można wykonać w 15 lub 20 minut gwarantując tym JAKOŚĆ?
Obecnie 95% firm na rynku w Trójmieście przeprowadza proces płukania powierzchni wykonany w 15-20 minut nazywając to profesjonalnym praniem.

Call Now Button