Pranie tapicerki – czyszczenie tapicerek – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Pranie tapicerki, czyszczenie tapicerek – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Zawsze przestrzegamy kilku etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnie. Podczas zlecenia np. pranie kanapy Gdańsk, pranie, czyszczenie kanapy Gdańsk, Gdynia, Sopot stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób odbywa się prawidłowa procedura prania. Wszystko odbywa się na Twoich oczach. Nasza usługa prania i czyszczenia nie trwa 20 minut. Staranne i dokładne wykonywanie czyszczenia tapicerek pozwoliło nam utrzymać się na rynku od 6 lat. Z nami masz wgląd w metodę i jak odbywa się pranie tapicerki, stosowane środki, a czysta powierzchnia, wypranej tapicerki meblowej może być sucha po procesie prania nawet w kilka godzin. W trakcie zlecenia otrzymasz od nas również mnóstwo cennych porad odnośnie utrzymywania tapicerki mebli w dobrej kondycji. Dzielimy się naszym doświadczeniem.

Uprzejmie informujemy, iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania i czyszczenie tapicerek tylko jednego popularnego odkurzacza i środka niemieckiego producenta, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, nieskuteczne i mało efektywne dla pranych powierzchni. W porównaniu do rynku w trójmieście, stosujemy tylko środki dwóch wiodących firm na świecie. Kraj pochodzenia to UK i USA. Stawiamy na uczciwość wobec Klienta.  Kolejna rzecz to jakość usługi, którą osiągnąć można tylko z narzędziami z najwyższej półki w branży prania i czyszczenia tapicerki meblowej.

Pranie tapicerki meblowej - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Pranie tapicerki, czyszczenie tapicerek – obejmujemy zasięgiem usług całe Trójmiasto i okolice.

Na proces naszej usługi, zgodnej ze sztuką  – pranie kanapy, sofy, krzesła, fotela czy materaca składa się kilka etapów.

PRANIE, CZYSZCZENIE KANAPY – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

Zaczynamy od identyfikacji rodzaju materiału, przez między innymi zastosowanie szerokiej gamy środków piorących czy odplamiaczy. Kończąc na praniu ekstrakcyjnym, a na życzenie Klienta wykonamy końcowe, mechaniczne suszenie powierzchni.

NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby Klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Cena, zależna jest od czasu suszenia.

Dezodoryzacja nieprzyjemnych zapachów lub usuwanie plam z moczu czy wymiocin, oleju, farb itp – wycena dokonywana telefonicznie.

 

Zadzwoń pod 505-222-655. Porozmawiajmy i ustalmy warunki Twojego zlecenia.

Zamów profesjonalne:

  • pranie kanapy
  • czyszczenie sofy
  • pranie i czyszczenie narożnika
  • czyszczenie i pranie fotela, krzeseł

Normalne ceny i widoczne efekty, pranie tapicerki meblowej Gdańsk, Gdynia, Sopot. – ZAPRASZAMY!!!

Szanowny Kliencie tylko u Nas przed każdą usługą prania w cenie zlecenia zastosujemy innowacyjny odkurzacz do usuwania alergenów, kurzu i roztoczy. Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Rozwijamy się aby jeszcze bardziej profesjonalnie świadczyć nasze usługi procesjonalnego prania i czyszczenia. Wystarczy, że poprosisz o to podczas zamówienia prania.

PRANIE I CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ –  GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT I OKOLICE. PRZYKŁADY WYKONANYCH ZLECEŃ.

Jak często powinno się prać tapicerkę meblową?

Materiały obiciowe są bardzo zróżnicowane, na rynku jest ich bardzo dużo, część jest impregnowana za pomocą teflonu tak jak alcantar. Inne zaś są zabezpieczane zwykłym impregnatem, który jest w stanie utrzymać się w materiale maksymalnie do pół roku. Kurz, pył, plamy czyli zwykłe użytkowanie tapicerki meblowej prowadzi do jej zabrudzenia. Dla dobrej kondycji i czystego otoczenia rekomendujemy pranie tapicerki meblowej raz w roku ponieważ wtedy mebel szybciej się Państwu znudzi jako rzecz niż zniszczy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę główną.

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej Gdańsk, zobacz różnicę.

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot , Banino, Lublewo, Bąkowo, Kowale, Przywidz, Kolbudy, Pruszcz Gdański,

Profesjonalne pranie i czyszczenie kanapy Gdynia, zobacz różnicę.

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Wykonamy również w dzielnicach: Rębiechowo, Wrzeszcz, Zaspa, Morena, Jelitkowo, Aniołki, Brentowo, Brzeżno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Nowy Port, Oliwa

Pranie i czyszczenie kanapy Gdynia – chwarzno-wiczlino, chylonia, cisowa, dąbrowa, działki leśne, grabówek, kamienna góra, karwiny, leszczynki, mały kack, obłuże, oksywie, orłowo,pogórze, pustki cisowskie, redłowo, śródmieście, wielki kack, witomino, wzgórze św. Maksymilina.

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Dojedziemy do Ciebie jeśli mieszkasz w dzielnicach Olszynka , Oliwa, Otomin, Stogi, Brzeźno, Osowa, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Piecki- Migowo, Morena,

Pranie kanapy Gdańsk –  Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Oliwa, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Letnica, Przymorze, Aniołki,

Czyszczenie tapicerek, pranie kanapy Gdańsk – Śródmieście, Ujeścisko, Łostowice, Wrzeszcz, Zaspa, Żabianka

 

Normalne ceny i widoczne efekty prania i czyszczenia tapicerki meblowej- ZAPRASZAMY!!!

Tapicerka meblowa -zasady i informacje

TURBOSZCZOTKA
Mobilne pranie i czyszczenie z dojazdem do Klienta
Jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu.

Tel: 505-222-655

POWRÓT DO:
Strona główna
Dywany i wykładziny

Tapicerka meblowa
Materace
Tapicerka samochodowa
Tapicerka skórzana
Opinie o Nas
Nasi Klienci biznesowi
Video
Galeria
Artykuły
Ozonowanie
Kontakt

Pranie tapicerki kanapy Gdynia : chwarzno-wiczlino, chylonia, cisowa, dąbrowa, działki leśne, grabówek, kamienna góra, karwiny, leszczynki, mały kack, obłuże, oksywie, orłowo,pogórze, pustki cisowskie, redłowo, śródmieście, wielki kack, witomino, wzgórze św. Maksymilina.

 

Zadzwoń