Pranie dywanów, pranie wykładziny – Gdańsk

Pranie dywanów, pranie wykładziny – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Wykonując zlecenie na pranie dywanów czy pranie wykładziny zawsze przestrzegamy kilku etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnie. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób odbywa się prawidłowa procedura prania. Piorąc dywan, wykładzinę, w domu nie musisz już czekać na zwrot od 7 do 14 dni, jak dzieję się to w stacjonarnych pralniach. Wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia, również tapicerki meblowej może być sucha po procesie prania nawet kilka godzin.

Uprzejmie informujemy iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania, czyszczenia i płukania tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, niewłaściwe i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Pranie dywanów, pranie wykładziny – Gdańsk, Gdynia, Sopot


Na proces naszego prania dywanów, prania wykładziny składa się kilka etapów.

Od identyfikacji rodzaju powierzchni dywanu lub wykładziny, przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków, pranie ekstrakcyjne  po końcowe suszenie powierzchni.

NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby Klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Cena, zależna jest od czasu suszenia.


Dezodoryzacja nieprzyjemnych zapachów lub usuwanie plam z moczu czy wymiocin, oleju, farb itp – wycena dokonywana telefonicznie.

Wykładziny – od 8 zł do 16 zł za 1m2
Dywany – cena ustalana indywidulanie po kontakcie telefonicznym

Wykładziny i dywany (pranie na sucho, tzw. suche wiórki) od 10 zł do 15 zł za 1m2

Zadzwoń pod 505-222-655. Porozmawiajmy i ustalmy warunki Twojego zlecenia.


Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

PRANIE DYWANÓW, PRANIE WYKŁADZINY – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Dywany i wykładziny pierzemy i czyścimy z dojazdem do Klienta:

  • w domu, mieszkaniu,
  • biurze,
  • hotelu,
  • przedszkolu, żłobku,
  • szkole, uniwersytecie,
  • WSZĘDZIE TAM GDZIE NAS ZAPROSISZ.

CZYSZCZENIE DYWANÓW NA SUCHO? TAK TO MOŻLIWE!!!

Nowoczesną metodą czyszczenia dywanów jest technika prania suchymi wiórkami. Jest to rozwiązanie pielęgnacyjne proponowane wszędzie tam, gdzie zaistniała potrzeba szybkiego odświeżenia dywanu, wykładziny. Niewątpliwą zaletą tej metody jest to, że bezpośrednio poczyszczeniu możemy używać czyszczonej powierzchni dywanu czy wykładziny. Efekt można podziwiać poniżej. Najpierw wyczesanie runa a potem efekt po czyszczeniu suchymi wiórkami.

CZYSZCZENIE DYWANÓW WEŁNIANYCH

Wielu Klientów szuka profesjonalnej firmy piorącej dywany wełniane. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, w swoim zakresie usług wykonujemy pranie dywanów z włókien naturalnych typu:

  • wełna
  • wiskoza
  • wełna turecka, anatolijskie,
  • jedwab

Technika prania dywanów wełnianych, wiskozowych, jedwabnych dobierana jest odpowiednio do zastanego zabrudzenia. Podczas zlecenia dobieramy również odpowiednią temperaturę środka piorącego jak i sposób prania. Powyższe rodzaje dywanów wymagają szczególnego traktowania dlatego też ważne jest aby powierzyć taką usługę profesjonalnej firmie.

PRANIE DYWANÓW SHAGGY

Pranie dywanów z długim włosiem inaczej nazywanych shaggy, nie jest łatwym zadaniem dlatego też ważna jest technika prania takiego runa. Gęste nicie o długości od kilku do kilkunastu centymetrów to naprawdę ciężki przeciwnik. Zlecając pranie dywanu shaggy naszej firmie możesz być pewny, że zostanie wykonane zgodnie ze sztuką prania z dogłębnym usunięciem zanieczyszczeń z głębi runa. Reasumując zwrócimy mu kolor, solidnie upierzemy aby ponownie zdobił Twoje wnętrze.

Czy wiesz w jaki sposób odpowiednio utrzymać w czystości dywany shaggy? Jeśli zaprosisz nas na pranie dywanu shaggy otrzymasz od nas wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji tych jakże wymagających dywanów.

PRANIE I CZYSZCZENIE WYKŁADZIN GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Pranie i czyszczenie wykładziny biurowej powinno być przeprowadzane raz w roku w obiektach użyteczności publicznej zarówno w obszarze prywatnym jak i państwowym. Jest to proces, który z punktu widzenia ekonomicznego jest jak najbardziej wskazany ponieważ wynajmowane powierzchnie biurowe po zakończonej dzierżawie należy zdać najemcy. Regularne pranie pomoże uniknąć kosztu wymiany. Jeśli zajmujesz się administracją biurową w swoim obiekcie zapraszamy do kontaktu.

Twoje biuro po naszym praniu wykładziny Gdańsk, Gdynia, Sopot ponownie będzie wyglądało reprezentatywnie co bardzo dobrze wpływa na sferę wizerunkową firmy, przedsiębiorstwa czy placówki państwowej. W porównaniu do trójmiejskiej konkurencji po naszym praniu są super efekty.

CZYSZCZENIE WYKŁADZINY BIUROWEJ GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

pranie i czyszczenie wykładziny Gdańsk, gdynia, sopot

Wieloletnie wtarcie błota z obuwia

pranie i czyszczenie wykładziny Gdańsk, gdynia, sopot

Usunięcie takich zabrudzeń wymaga specjalistycznej wiedzy i środków

czyszczenie wykładziny Gdańsk, gdynia, sopot

czyszczenie wykładziny Gdańsk

.

Pranie i czyszczenie wykładziny gdańsk, gdynia, sopot

Pranie i czyszczenie wykładziny gdańsk, gdynia, sopot

PRANIE I CZYSZCZENIE WYKŁADZINY HOTELOWEJ

PRANIE I CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN PRZEDSZKOLNYCH

W trakcie prania wykładziny

—->

Po praniu białej wykładziny

 

Pranie dywanów, pranie wykładziny Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto Wrzeszcz, Łostowice, Kowale, Banino, Suchanino

 Pranie dywanów, pranie wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto ,Rumia, Chwaszczyno, Łapino, Żukowo, Bojano,

Pranie dywanów, pranie wykładziny Gdańsk, Gdynia, Sopot , Osowa, Oliwa, Matarnia,Rębiechowo, Zaspa,

Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Sopot , Chylonia, Witomino, Orłowo, Wielki Kack, Meksyk

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i okolice. Powyższe zlecenia zostały wykonane na terenie województwa Pomorskiego i Warmińsko-mazurskiego

pranie dywanów Gdańsk pranie dywanów Gdynia pranie wykładziny Gdańsk pranie wykładziny Gdynia pranie dywanów Pruszcz Gdański pranie wykładziny Pruszcz Gdański czyszczenie dywanów Gdańsk czyszczenie dywanów Gdynia  Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto i okolice.

Zadzwoń