Pranie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zawsze przestrzegamy 9 etapów prania, ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnie. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób odbywa się prawidłowa procedura prania. Wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia, wypranej tapicerki samochodowej może być sucha po procesie prania, nawet w kilka godzin.

 

Uprzejmie informujemy, iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania i czyszczenia tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie tapicerki samochodowej - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

PRANIE I CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT.

UWAGA!!! Usługa wykonywana jest tylko z dojazdem do Klienta. Nie świadczymy usług na miejscu w firmie.

Na proces naszego prania i czyszczenia, ( zgodnego ze sztuką ) składa się kilka etapów.

Od identyfikacji rodzaju powierzchni , odkurzanie przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków. Po pranie ekstrakcyjne. 

Dezodoryzacja ( ozonowanie ) nieprzyjemnych zapachów lub usuwanie plam z moczu czy wymiocin, oleju, farb, napoi, itp – wycena dokonywana telefonicznie.

Zadzwoń pod 505-222-655 i ustalmy warunki.

Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej i kompleksowe czyszczenie wnętrza auta odbywa się pod domem lub na posesji klienta. Potrzebujemy wody i prądu. W przypadku złej pogody zadaszenia. Przygotujemy wnętrze Twojego auta do sprzedaży. Nie pobieramy opłat za dojazd.

  • Pranie tapicerki od 100 zł……
  • Autobusy – cena ustalana telefonicznie.
    Ciągniki siodłowe – cena ustalana telefonicznie.
  • Usuwanie wody i suszenie aut po zalaniach – cena ustalana telefonicznie.

 

Kompleksowe pranie i czyszczenie tapicerki auta, autobusu, ciężarówki wraz z czyszczeniem i konserwacją elementów z tworzyw sztucznych wyceniamy po wstępnej rozmowie dotyczącej wielkości auta czy stopnia zabrudzenia pod nr tel: 505-222-655. Zdzwoń, porozmawiajmy i ustalmy warunki.

 

Normalne ceny i widoczne efekty prania i czyszczenia tapicerki samochodowej Gdańsk, Gdynia, Sopot – ZAPRASZAMY!!!

PRZYKŁADY WYKONANYCH ZLECEŃ PRANIA I CZYSZCZENIA TAPICERKI SAMOCHODOWEJ –  GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT I OKOLICE.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot , Banino, Lublewo, Bąkowo, Kowale, Przywidz, Kolbudy, Pruszcz Gdański,

 

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Wykonamy również w dzielnicach: Rębiechowo, Wrzeszcz, Zaspa, Morena, Jelitkowo, Aniołki, Brentowo, Brzeżno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Nowy Port,

 

Materiały tapicerskie w autach wymagają cyklicznego czyszczenia i prania przynajmniej jeden raz w roku. Podczas gdy spora część Klientów zleca pranie znacznie rzadziej, bo co dwa czy trzy lata. Wydaje się, że powierzchnia na pierwszy rzut oka jest czysta. 

Czy oby na pewno Twoja tapicerka samochodowa nie powinna być wyprana?

Przyzwyczajamy się do codziennego widoku tapicerki. Kolejnym aspektem jest zwyczajny brak czasu i wieczna pogoń, często prowadzi do znacznych zabrudzeń w aucie. Soki, kawa, napoje, jedzenie i problemy gotowe. Zapraszając pasażera do auta często pierwszym zwrotem z naszej strony  jest  ” sorry za bałagan” 🙂 Ponieważ jest nam zwyczajnie głupio, że troszkę za długo odkładaliśmy pranie tapicerki. Ważnym aspektem jest cykliczne pranie i czyszczenie całego auta. Potem łatwiej sprzedać auto, w którym widać, że mamy zadbane wnętrze. Reasumując, zleć pranie profesjonaliście i ciesz się czystym autem.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot. Dojedziemy do Ciebie jeśli mieszkasz w dzielnicach Olszynka , Oliwa, Otomin, Stogi, Brzeźno, Osowa, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, Piecki- Migowo, Morena,

Czyszczenie tapicerki samochodowej Gdańsk –  Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Rudniki, Siedlce, Stogi, Strzyża, Suchanino, Letnica, Przymorze, Aniołki,

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej Gdańsk – Śródmieście, Ujeścisko, Łostowice, Wrzeszcz, Zaspa, Żabianka

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot

 

Zadzwoń