PROFESJONALNE PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Szanowny Kliencie zlecając nam profesjonalne pranie materacy Gdańsk, Gdynia, Sopot czy też czyszczenie materacy zawsze otrzymujesz usługę wykonaną na najwyższym poziomie, środkami przeznaczonymi do prania materacy, a nie proszkiem do dywanów!!!!

W swojej ofercie mamy specjalną usługę dla osób borykających się z alergią.

  • wytrzepiemy mechanicznie Twój materac z kurzu i roztoczy, naskórka
  • odplamimy,
  • wybielimy,
  • wypierzemy ekstrakcyjnie,
  • naniesiemy środek zapobiegający rozwojowi roztoczy na 6 miesięcy.

NOWOŚĆ!!! Odkurzacz do materacy i tapicerek

Innowacyjny odkurzacz ręczny o dużej mocy ssania, który bardzo skutecznie usuwa alergeny, kurz, roztocza, naskórek z naszych sof, krzeseł, materacy, kanap, narożników itd. Charakteryzuje się trzema stopniami pracy:

  • tryb próżniowy,
  •  trzepania materiału,
  •    oświetlenia lampą UV.

Odkurzacz uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej, jako produkt skutecznipranie materaca Gdańske eliminujący alergeny, roztocza, kurz i bakterie. Teraz każdorazowo usługa  – pranie materaca, dywanu czy tapicerki będzie poprzedzona dokładnym odkurzeniem i usunięciem alergenów, kurzu, roztoczy. Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Reasumując, ciągle inwestujemy w nasz rozwój, aby usługę wykonać jeszcze bardziej profesjonalnie. Oczywiście nie ograniczamy tej usługi tylko dla alergików. Otrzyma ją każdy Klient.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi cennymi informacjami jakie mamy dla każdego Klienta wystarczy kliknąć TU

W naszych sypialniach spędzamy prawie 1/3 naszego życia, doprecyzowując myśl konkretnie w naszym łóżku. Materac to bardzo ważny element naszego wypoczynku i dobrego samopoczucia dlatego jakże ważne jest to aby dbać o jego nienaganną kondycję. Tym bardziej, że tego rodzaju meble tapicerowane nie należą do najtańszych przy wymianie na nowy.

Czy materac należy obracać co jakiś czas?

Jest to kwestia bardzo indywidualna ponieważ wszystko zależy od producenta, dlatego ważne jest aby uważnie przeczytać zasady użytkowania.

Profesjonalne pranie materaca Gdańsk, jak często?

W celu komfortowego odpoczynku zaleca się pranie materaca raz do roku, wszystko zależy od stopnia zabrudzenia. W celu zwiększenia jego żywotności warto proces prania przeprowadzić co pół roku. Dobrej jakości materace nie należą do tanich dlatego warto.

Czy mocz z materaca można zawsze usunąć?

Mocz jest to jedna z głównych przyczyn zniszczenia materaca zarówno przez człowieka jak i przez zwierzęta mieszkające w pod naszym dachem. W zdecydowanej większości przypadków udaje się go usunąć razem z plamami nie mniej jednak po pewnym czasie oddziela się z niego amoniak i może trwale uszkodzić strukturę materiału i odbarwić ją na stałe. Reasumując nie czekaj z plamami na swoim materacu. Wzywaj specjalistę ponieważ czas działa tu na Twoją niekorzyść.

Call Now Button