PROFESJONALNE PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Szanowny Kliencie zlecając nam profesjonalne pranie materacy Gdańsk, Gdynia, Sopot czy też czyszczenie materacy zawsze otrzymujesz usługę wykonaną na najwyższym poziomie, środkami przeznaczonymi do prania materacy, a nie proszkiem do dywanów!!!! Proszę o zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie ponieważ każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. W celu osiągniecia najlepszego efektu prania prosimy o kontakt telefoniczny, ponieważ kluczowym aspektem są szczegółowe informację odnośnie stanu materaca.  

W swojej ofercie mamy specjalną usługę dla osób borykających się z alergią.

  • wytrzepiemy mechanicznie Twój materac z kurzu i roztoczy, naskórka
  • odplamimy,
  • wybielimy,
  • wypierzemy ekstrakcyjnie,
  • naniesiemy środek zapobiegający rozwojowi roztoczy na 6 miesięcy.

NOWOŚĆ!!! Odkurzacz do materacy i tapicerek

Innowacyjny odkurzacz ręczny o dużej mocy ssania, który bardzo skutecznie usuwa alergeny, kurz, roztocza, naskórek z naszych sof, krzeseł, materacy, kanap, narożników itd. Charakteryzuje się trzema stopniami pracy:

  • tryb próżniowy,
  •  trzepania materiału,
  •    oświetlenia lampą UV.

Odkurzacz uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej, jako produkt skutecznipranie materaca Gdańske eliminujący alergeny, roztocza, kurz i bakterie. Teraz każdorazowo usługa  – pranie materaca, dywanu czy tapicerki będzie poprzedzona dokładnym odkurzeniem i usunięciem alergenów, kurzu, roztoczy. Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Reasumując, ciągle inwestujemy w nasz rozwój, aby usługę wykonać jeszcze bardziej profesjonalnie. Oczywiście nie ograniczamy tej usługi tylko dla alergików. Otrzyma ją każdy Klient.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi cennymi informacjami jakie mamy dla każdego Klienta – TU.

Zapraszamy również do lektury strony głównej naszej firmy.

PROFESJONALNE PRANIE MATERACY GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Użytkując materac należy obracać go co jakiś czas?

Jest to kwestia bardzo indywidualna ponieważ wszystko zależy od producenta, dlatego ważne jest aby uważnie przeczytać zasady użytkowania.

Zlecając nam odświeżenie lub pranie materaca w przeciwieństwie do pokrewnych firm nasz fachowiec zawsze użyje środków głęboko czyszczących płuczących i neutralizujących zapachy. Stosujemy najlepszej jakości produkty do neutralizacji czy dezodoryzacji zapachu i plam po moczu czy wymiocinach, aby proces prania materaca był wykonany na najwyższym możliwym poziomie.

W naszych sypialniach spędzamy prawie 1/3 naszego życia, doprecyzowując myśl konkretnie w naszym łóżku. Materac to bardzo ważny element naszego wypoczynku i dobrego samopoczucia dlatego jakże ważne jest to aby dbać o jego nienaganną kondycję. Tym bardziej, że tego rodzaju meble tapicerowane nie należą do najtańszych przy wymianie na nowy.

Czy plamy z moczu można usunąć?

Oczywiście, że tak jednak zależy to od wielu czynników, masz pytania skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania ponieważ znamy się na tym fachu jak mało kto 🙂

Profesjonalne pranie materaca Gdańsk

jak często?

W celu komfortowego odpoczynku zaleca się pranie materaca raz do roku, wszystko zależy od stopnia zabrudzenia. W celu zwiększenia jego żywotności warto proces prania przeprowadzić co pół roku. Dobrej jakości materace nie należą do tanich dlatego warto.

Czy mocz z materaca  – można zawsze usunąć?

Mocz jest to jedna z głównych przyczyn zniszczenia materaca zarówno przez człowieka jak i przez zwierzęta mieszkające w pod naszym dachem. W zdecydowanej większości przypadków udaje się go usunąć razem z plamami nie mniej jednak po pewnym czasie oddziela się z niego amoniak i może trwale uszkodzić strukturę materiału i odbarwić ją na stałe. Reasumując nie czekaj z plamami na swoim materacu. Wzywaj specjalistę ponieważ czas działa tu na Twoją niekorzyść.

Aby materac po praniu był biały i odplamiony – co stosujemy?

Posiadamy bardzo szeroką grupę zadowolonych Klientów, dlatego zawsze przed praniem w pełni informujemy Klienta o procesie prania i jakiego efektu może się spodziewać po zakończeniu usługi. Nasze środki jakich używamy w przeciwieństwie do konkurencji przeznaczone są do prania i czyszczenia materacy. Pod wieloletnie zażółcenia po napojach, moczu, krwi, wymiotach, stosujemy dedykowane preparaty. Zabezpieczamy materace, również przeciw rozwojowi roztoczy. 

TURBOSZCZOTKA
Mobilne pranie i czyszczenie z dojazdem do Klienta.
Jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu.

Tel: 505-222-655

POWRÓT DO:
Strona główna
Dywany i wykładziny

Tapicerka meblowa
Materace
Tapicerka samochodowa
Tapicerka skórzana
Opinie o Nas
Nasi Klienci biznesowi
Video
Galeria
Artykuły
Ozonowanie

Zadzwoń