Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin

Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto .Wykonując pranie dywanów i wykładzin zawsze przestrzegamy 10 etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnie. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób odbywa się prawidłowa procedura prania. Piorąc dywan, wykładzinę, w domu nie musisz już czekać na zwrot od 7 do 14 dni, jak dzieję się to w stacjonarnych pralniach. Wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia, również tapicerki meblowej może być sucha po procesie prania nawet w 1,5h.

Uprzejmie informujemy iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania, czyszczenia i płukania tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, niewłaściwe i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

DYWANY I WYKŁADZINY

Na proces naszego prania składa się 10 etapów.

Od identyfikacji rodzaju powierzchni dywanu lub wykładziny, przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków, pranie ekstrakcyjne  po końcowe suszenie powierzchni.
NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Za niewielką dopłatą od 10 do 40 zł brutto. Cena zależna jest od wielkości powierzchni. Nie musisz już czekać od kilku do kilkunastu godzin na suchy dywan. Powierzchnia może być sucha już w 1,5h.

Dezodoryzacja lub usuwanie plam i zapachu z moczu czy wymiocin w cenie zlecenia.

Wykładziny i dywany od 5 zł do 9 zł za 1m2
Wykładziny i dywany (pranie na sucho, tzw. suche wiórki) od 10 zł do 15 zł za 1m2

Zadzwoń pod 505-222-655 i ustalmy warunki.

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

PRZYKŁADY WYKONANYCH ZLECEŃ

CZYSZCZNIE WYKŁADZIN GDAŃSK

W trakcie prania wykładziny

—->

Po praniu białej wykładziny

Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto Wrzeszcz, Łostowice, Kowale, Banino, Suchanino

 Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto ,Rumia, Chwaszczyno, Łapino, Żukowo, Bojano,

Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto , Osowa, Oliwa, Matarnia,Rębiechowo, Zaspa,

Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto , Chylonia, Witomino, Orłowo, Wielki Kack, Meksyk

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i okolice. Powyższe zlecenia zostały wykonane na terenie województwa Pomorskiego i Warmińsko-mazurskiego

pranie dywanów Gdańsk pranie dywanów Gdynia pranie wykładziny Gdańsk pranie wykładziny Gdynia pranie dywanów Pruszcz Gdański pranie wykładziny Pruszcz Gdański czyszczenie dywanów Gdańsk czyszczenie dywanów Gdynia  Pranie dywanów i wykładzin Gdańsk,Gdynia,Trójmiasto i okolice.

 

 

Call Now Button