Ozonowanie klimatyzacji samochodowej- Gdańsk, Gdynia, Sopot

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot odbywa się z zachowaniem procedury bezpieczeństwa dla użytkownika samochodu jak i dla samego auta. Zapraszamy do lektury i do kontaktu.

 

CENNIK

  • poniższe ceny podane są w kwotach brutto,
  • minimalna kwota zamówienia to 80 zł,
  • przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu cywilnego

Auto osobowe typu kombi/Van – 80 zł (czas 15 – 25 minut)
Busy – 120 zł (czas 25-35 minut)
Paka, chłodnia w zależności od wielkości – 150 zł (czas 40-60 minut)

Cena ozonowania pomieszczeń, ustalana jest po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych.

W wyniku przeprowadzonego procesu ozonowania wszystkie zanieczyszczenia, które znajdują się w danym aucie lub pomieszczeniu, zostają bezpowrotnie utlenione. Ozon jest bardzo silnym środkiem dezynfekującym. W porównaniu do chloru jest prawie 50 razy silniejszy i ponad 3000 razy szybszy. Skutecznie zabija wszelkie nieprzyjemne zapachy odzwierzęce, potu, stęchlizny, wilgoci po zalaniach i pożarach.

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Ozon w sposób bardzo skuteczny osuwa zarodniki pleśni i grzybów jak i alergeny. Nie bez powodu nazywa się go najskuteczniejszym środkiem dezynfekcyjnym. Często wraz z nabiciem klimatyzacji auta firmy oferują nam odgrzybianie, które jest prowadzone w sposób nieprawidłowy i niebezpieczny dla kierowcy i pasażerów. Proszę pamiętać, że przed każdym odgrzybianiem klimatyzacji i wnętrza auta należy wymienić filtr kabinowy. Nie wielu Klientów orientuje się w jaki sposób powinien przebiegać  prawidłowy proces ozonowania auta. Pragniemy zwrócić na ten aspekt Państwa uwagę ponieważ chodzi o zdrowie i komfort podróżowania.

Czy ktoś zapytał Cię czy wymieniłeś filtr kabinowy w aucie?
Czy kiedyś zdarzyło Ci się aby proces ozonowania trwał od 15 do 25 minut?
Po odgrzybieniu auta i klimatyzacji musiałeś jeszcze poczekać ok 60 minut aż auto się wywietrzy?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedź brzmi Nie, to oznacza, że nikt nigdy nie odgrzybił Twego auta i klimatyzacji w sposób prawidłowy i według zaleceń.

Do procesu odgrzybiania używamy ozonator firmy BITOM.

Odgrzybianie klimatyzacji - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Jeśli chcesz w sposób prawidłowy odgrzybić klimatyzację i wnętrze auta lub pomieszczenie. Zadzwoń i zarezerwuj termin pod nr tel: 505-222-655 – ZAPRASZAMY!!!

Ozonowanie klimatyzacji wykonujemy na terenie  – Gdańsk, Gdynia, Sopot,  Łapino, Kowale, Borkowo, Pruszcz Gdański, Lublewo, Bąkowo, Przejazdowo, Banino, Miszewko, Rębiechowo, Straszyn, Kolbudy, Przywidz

 

Zadzwoń