Identyczne opinie dotyczące personelu i wykonanych usług, wystawione przez naszych Klientów w Google znajdą Państwo również klikając TU

jak i TU

no i TU

Ewelina Bięga
Ewelina Bięga
2023-09-19
Wcześniej korzystałam z usług innych firm oferujących czyszczenie powierzchni, jednak dopiero po dzisiejszej wizycie wiem, jak to powinno wyglądać. Pan zrobił wywiad, dokładnie wyjaśnił, co będzie robił, był przy tym bardzo miły i profesjonalny. Duży narożnik z naprawdę wymagającą tkaniną wygląda jak nowy. Co ważne - nie został zalany wodą, ale widać, że użyto odpowiednio dopasowanych środków czyszczących. Polecam! Na pewno odezwę się ponownie :)
Ola Kowalska
Ola Kowalska
2023-09-18
Nasze dwie kanapy i pufa po dzisiejszym praniu zyskały drugie życie! Byłam miło zaskoczona kolorem, bo okazało się, że jest biała :P Bardzo profesjonalny i miły mężczyzna, dodatkowo wyjątkowo godny rozmówca :) Polecam z całego serca! Baba od psów :)
Dorota Tomaszewska
Dorota Tomaszewska
2023-09-15
Pełen profesjonalizm w usłudze. Pan przyjechał punktualnie, sms potwierdzający wcześniej i rogówka wygląda jak nowa. Oby takich firm na naszym rynku było co raz więcej. Polecam bardzo!
Kamila Borkowska
Kamila Borkowska
2023-09-14
Moja sofa i materac były w złym stanie, a teraz wyglądają jak nowe. Plamy i zabrudzenia zostały skutecznie usunięte, a tkaniny świecą czystością. Cieszę się, że zdecydowałam się na tę usługę, ponieważ efekty przerosły moje oczekiwania. Dodatkowo, cena była bardzo rozsądna, biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług. Nie tylko odzyskałam świeży wygląd mebli, ale także poczucie komfortu i higieny.
Pola Lechowicz
Pola Lechowicz
2023-09-13
Jestem bardzo zadowolona z usługi czyszczenia kanapy. Pan Piotr wykonuje swoje zlecenia bardzo profesjonalnie posiadając przy tym wysoką kulturę osobistą. Wyjątkowe połączenia.
Piotr Brajer
Piotr Brajer
2023-09-07
Korzystaliśmy z usług firmy już kilkukrotnie. Cuda się dzieją. Kanapa jak nowa, a teraz cała tapicerka w Mondeo łącznie z poważnymi zabrudzeniami bez żadnego śladu po nich. Profesjonalizm i podejście do klienta na 6*
monika sikora
monika sikora
2023-09-07
Bardzo polecam usługę. Kanapa bardzo dokładnie wyprana, wygląda jak nowa. Pan bardzo sympatyczny i punktualny.
Krzysztof Stieler
Krzysztof Stieler
2023-09-05
Kolejny już raz korzystamy z usług Pana Piotra i kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni - szybko, sprawnie, profesjonalnie!
Marcin Zyczkowski
Marcin Zyczkowski
2023-09-04
Super
 

TURBOSZCZOTKA
Mobilne pranie i czyszczenie z dojazdem do Klienta
Jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu.

Tel: 505-222-655

POWRÓT DO:
Strona główna
Dywany i wykładziny

Tapicerka meblowa
Materace
Tapicerka samochodowa
Tapicerka skórzana
Opinie o Nas
Nasi Klienci biznesowi
Video
Galeria
Artykuły
Ozonowanie

Call Now Button