Identyczne opinie dotyczące personelu i wykonanych usług, wystawione przez naszych Klientów w Google znajdą Państwo również klikając TU

jak i TU

no i TU

Jakub Sobecki
Jakub Sobecki
2022-11-15
Serdecznie polecam ! Pełen profesjonalizm, plamy na wykładzinie, dywanie i kanapie zniknęły, a całość jest odświeżona. Dodatkowo kolory "fabryczne" wróciły. Na pewno jeszcze skorzystam z usług Pana Piotra
Piotr B
Piotr B
2022-11-13
Praca wykona bardzo dobrze i efekty widoczne od razu. Bardzo przyjemny Pan, z dużym doświadczeniem, który doskonale doradzi jakich efektów można się spodziewać na różnych materiałach, zabrudzeniach itd. Osobiście jestem bardzo zadowolony, meble w zasadzie jak nowe. (Gdzieś tam jakaś niewielka plama pozostała) ale Pan ogarnął kilka kanap itd i większość wyglda teraz jak z salonu, mimo 5lat intensywnego użytkowania. Polecam wszystkim i sam skorzystam na pewno jeszcze w przyszłości.
Natalia Stanulis
Natalia Stanulis
2022-11-13
Pan Piotr to naprawdę profesjonalista w tym co robi a do tego naprawdę bardzo sympatyczna osoba. Na początku zanim zaczął pracę sprawdził tkaniny i dobrał odpowiednie preparaty. Dodatkowo zabezpieczył drewnianą podłogę, żeby nie narazić jej na kontakt z wodą ( to są drobne, a jednak ważne rzeczy na które nie wszyscy zwracają uwagę) Oprócz tego dostałam wskazówki na przyszłość jak poprawnie dbać i czyścić sofę. W przyszłości na pewno jeszcze nie raz skorzystam z takiej usługi. Panie Piotrze, jeszcze raz bardzo dziękuję za świetnie wykonaną usługę a do tego za przemiłą rozmowę. Życzę Panu samych sukcesów i tylko doceniających Pana pracę klientów 😊
MN12
MN12
2022-11-09
Świetnie wykonana usługa prania dużej rogówki, dwóch krzeseł i materaca. Nie były one zbytnio zabrudzone (tak mi się wydawało ;D ), chciałam je jedynie odświeżyć - kurz, roztocza, takie sprawy. Ale po praniu kolor tapicerki żywszy i jednolity, a materac znacznie bielszy :). Będę korzystać z usług co najmniej raz do roku w trosce o czyste i pachnące mebelki. Polecam.
Tomasz Przeor
Tomasz Przeor
2022-11-09
Pranie kanapy i dywanu, jak zawsze szybko, sprawnie i dokładnie. Z kanapy zeszły wszystkie przebarwienia a dywan odzyskał kolory. To kolejny raz z Turboszczotką. Polecamy!
Paulina Zielińska
Paulina Zielińska
2022-11-08
Polecam usługi pana Piotra. Był bardzo sympatyczny, a co ważniejsze dokładny i profesjonalny w tym, co robi. Dodatkowo dostałam parę wskazówek dotyczących utrzymania tapicerki i dywanu w czystości.
Polskie Zabawki
Polskie Zabawki
2022-11-08
W 100% Polecam pełen profesjonalizm w wykonaniu usługi oraz bardzo wysoka kultura osobista. W przyszłości na pewno skorzystam ponownie.
Dagmara M.
Dagmara M.
2022-11-08
Najwyższa jakość obsługi wraz z sympatyczną rozmową w trakcie zlecenia. Mój dywan został zreanimowany i ponownie cieszę jego jasnym kolorem.Polecam!
Karolina Makarewicz
Karolina Makarewicz
2022-11-07
Cieszę się, że znalazł się wolny termin dla nas ;) kanapa wyglada jak nowa
Anna Żebrowska
Anna Żebrowska
2022-11-07
Bardzo polecam Pana Piotra. 10-letni dywan jak nowy, kanapa też lśni. Fachowo, w dodatku bardzo miła atmosfera.

TURBOSZCZOTKA
Mobilne pranie i czyszczenie z dojazdem do Klienta
Jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu.

Tel: 505-222-655

POWRÓT DO:
Strona główna
Dywany i wykładziny

Tapicerka meblowa
Materace
Tapicerka samochodowa
Tapicerka skórzana
Opinie o Nas
Nasi Klienci biznesowi
Video
Galeria
Artykuły
Ozonowanie

Call Now Button