Sprzątanie klatek schodowych Gdańsk – sprzątanie Gdańsk

Zajmujemy się całorocznym sprzątaniem klatek schodowych jak i terenów wokół budynków Wspólnot Mieszkaniowych w mieście Gdańsk i jego okolicach. Wykonujemy usługi sprzątania również na specjalne zamówienie.

Każda oferta przygotowywana  jest indywidualnie dla każdej Wspólnoty Mieszkaniowej, ponieważ zależna jest od następujących czynników: 

  • zakresu czynności,
  • częstotliwości wykonywanej usługi,
  • metrażu powierzchni,
  • rodzaju powierzchni,
  • indywidualnych potrzeby Wspólnoty,
  • dostępu do wody.

Zadzwoń i zaproś nas na spotkanie w celu ustalenia indywidualnych i optymalnych warunków współpracy.

Sprzątanie klatek schodowych Gdańsk - sprzątanie Gdańsk

Sprzątanie klatek schodowych Gdańsk – sprzątanie Gdańsk i okolic , jak i terenów wokół budynków Wspólnot. Co robimy? Kosimy, odśnieżamy, zamiatamy, zmywamy. Jednym słowem dbamy o część wspólną każdego mieszkańca danej Wspólnoty mieszkaniowej. Współpracujemy z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych w celu ciągłego monitoringu poziomu świadczonych usług. Kosztorys naszych usług przedstawiamy indywidualnie pod każdą Wspólnotę, ze względu różny na obszar i potrzeby mieszkańców. Podstawowy abonament z zakresem sprzątania znajdą Państwo powyżej. Jesteśmy otwarci na współpracę i zawsze staramy się zrealizować stawiane przed nami zadania. Dysponujemy bezpiecznymi i skutecznymi maszynami i środkami przemysłowymi, które pochodzą od sprawdzonych dystrybutorów. Posiadamy stały dostęp do  serwisu posiadanych maszyn. 

W naszej ofercie znajdą Państwo również –  pranie, czyszczenie i suszenie – dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Zajmujemy się również czyszczeniem i konserwacją tapicerki skórzanej. Odgrzybiamy klimatyzację w aucie. Usuwanym brzydkie zapachy z pomieszczeń. Oferujemy konkurencyjne ceny jak i gwarantujemy widoczne efekty naszej pracy Usługi świadczymy na terenie Gdańska. Dojazd do Klienta gratis!!!

Sprzątanie klatek schodowych Gdańsk - sprzątanie Gdańsk

Sprzątanie klatek schodowych Gdańsk – sprzątanie Gdańsk , Kowale

 

Call Now Button