Profesjonalne pranie dywanów – Gdynia, Gdańsk, Sopot

TURBOSZCZOTKA.PL świadczy  profesjonalne pranie dywanów – Gdynia, Gdańsk, Sopot. Monitorujemy rynek i poszukujemy nowych narzędzi i innowacyjnych rozwiązań. Wszystko w celu wykonania usługi jeszcze dokładniej i zgodnie z życzeniem Klienta.

Nasze nowe narzędzie do usuwania plam i płynów !

Po podłączeniu do ekstraktora piorącego ssawa niezwykle skutecznie usuwa z pranej powierzchni plamy. Jednak jego główną i niepowtarzalną zaletą jest usunięcie z głębi runa dywanu, wykładziny lub z gąbki tapicerki płynu ustrojowego lub innych rozlanych cieczy.

Sposób działania?

Po wykonaniu odpowiednich czynności na pranej powierzchni kładziemy urządzenie na czyszczonej powierzchni  przyciskamy i wysysamy rozrzedzony płyn z głębi  przez co otrzymujemy gwarancje usunięcia płynu niemalże w 100%. Ile razy coś się rozlało, nasz pupil załatwił swoje potrzeby na dywanie, wykładzinie lub meblu tapicerowanym? Naturalnie potrzebujemy do tej czynności profesjonalnego i silnego ekstraktora o bardzo dużej sile ssania.

Płyny i plamy? – dla Nas to nie problem.

Plamy po kawie, herbacie, winie, wymioty czy mocz, które czujesz za każdym razem kiedy znajdziesz się w pobliżu? Ze względu na dyskomfort jaki może się pojawić zamów Nas i nie czekaj. Przez te małe otworki wyssiemy wszystko to co zostało rozlane i na dobre zadomowiło się w powierzchni.

Profesjonalna firma to rozwój jak i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Słowo profesjonalne pranie, czyszczenie zobowiązuje. Jeszcze bardziej nabiera znaczenia podczas rozwoju bezsprzecznie stawiając nas w czołówce usługodawców. Przede wszystkim każdy przedsiębiorca mówiący o sobie jako o profesjonaliście nie może ograniczać się do jednego odkurzacza podobnie jak i jednego środka.

Call Now Button