Pranie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Pranie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto .Zawsze przestrzegamy 9 etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnie. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób odbywa się prawidłowa procedura prania. Wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia, wypranej tapicerki samochodowej może być sucha po procesie prania nawet w 1,5h.

Uprzejmie informujemy iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania i czyszczenia tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie tapicerki samochodowej - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

TAPICERKA SAMOCHODOWA

Na proces naszego prania składa się 9 etapów.

Od identyfikacji rodzaju powierzchni dywanu ub wykładziny, przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków, pranie ekstrakcyjne  po końcowe suszenie powierzchni.
NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Za niewielką dopłatą od 10 do 40 zł brutto. Cena zależna jest od wielkości powierzchni. Nie musisz już czekać od kilku do kilkunastu godzin na suchą tapicerkę. Powierzchnia może być sucha już w 2h

Dezodoryzacja lub osuwanie plam z moczu czy wymiocin – wycena dokonywana telefonicznie.

Pranie tapicerki samochodowej i kompleksowe czyszczenie wnętrza auta odbywa się pod domem lub na posesji klienta. Przygotujemy wnętrze Twojego auta do sprzedaży. Nie pobieramy opłat za dojazd.

Pranie tapicerki od 100 zł
Autobusy – cena ustalana telefonicznie.
Usuwanie wody i suszenie aut po zalaniach – cena ustalana telefonicznie.

Kompleksowe pranie i czyszczenie auta wraz z czyszczeniem i konserwacją elementów z tworzyw sztucznych wyceniamy po wstępnej rozmowie dotyczącej wielkości auta pod nr tel: 505-222-655, zadzwoń i ustalmy warunki.

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

PRZYKŁADY WYKONANYCH ZLECEŃ

Pranie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto , Banino, Lublewo, Bąkowo, Kowale, Przywidz, Kolbudy

Pranie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto , Rębiechowo, Wrzeszcz, Zaspa, Morena, Jelitkowo

Pranie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto , Jasień, Matarnia, Oliwa, Otomin, Stogi, Nowy Port, Brzeźno, Osowa

Pranie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto , Letnica, Przymorze, Aniołki, Orunia

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

Pranie tapicerki samochodowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Call Now Button