Pranie tapicerki meblowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Pranie tapicerki meblowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto . Zawsze przestrzegamy 9 etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnie. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób odbywa się prawidłowa procedura prania. Wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia, wypranej tapicerki meblowej może być sucha po procesie prania nawet w 1,5h.

Uprzejmie informujemy iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania i czyszczenia tylko jednego popularnego środka niemieckiego producenta, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, nieskuteczne i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie tapicerki meblowej - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

TAPICERKA MEBLOWA

Na proces naszego prania składa się 10 etapów.

Od identyfikacji rodzaju materiału, przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków, pranie ekstrakcyjne po końcowe suszenie powierzchni. PIERZEMY, NIE BAWIMY SIĘ W MOCZENIE. ZOSTAWIAMY CZYSTE I DELIKATNIE ZAWILGOCONE POWIERZCHNIE.
NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Za niewielką dopłatą od 10 do 40 zł brutto. Cena zależna jest od wielkości powierzchni. Nie musisz już czekać od kilku do kilkunastu godzin na suchą tapicerkę. Powierzchnia może być sucha już w 1,5h

Zadzwoń pod 505-222-655 i ustalmy warunki.

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

Szanowny Kliencie tylko u Nas przed każdą usługą prania w cenie zlecenia zastosujemy innowacyjny odkurzacz do usuwania alergenów, kurzu i roztoczy. Jest to urządzenie certyfikowane przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną. Rozwijamy się aby jeszcze bardziej profesjonalnie świadczyć nasze usługi procesjonalnego prania i czyszczenia.

PRZYKŁADY WYKONANYCH ZLECEŃ

 

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

Tapicerka meblowa -zasady i informacje

 

Call Now Button