Codziennie dojeżdżasz samochodem do pracy, odwozisz dzieci do szkoły lub na dodatkowe zajęcia, a po południu robisz zakupy? Podczas rodzinnych, niedzielnych podróży chętnie sięgacie po kanapki lub słodkie przekąski, a w większości wyjazdów towarzyszy Wam ukochany pies? A może Twoje auto służbowe musi wyglądać nieskazitelnie, bo często wozisz nim swoich klientów lub współpracowników?

Dla wielu osób samochód staje się drugim domem – często spędzamy tam nawet kilka godzin w ciągu dnia! Nic dziwnego, że wnętrze auta niejednokrotnie nie wygląda tak jak kiedyś. Plamy, piasek, kurz, sierść i oczywiście okruszki – chyba w każdym samochodzie można je znaleźć. Rozwiązaniem może być czyszczenie tapicerki samochodowej – w Gdańsku i okolicach możesz skorzystać z profesjonalnej usługi naszej firmy. Dzięki temu już niebawem wnętrze Twojego samochodu może wyglądać jak nowe! Poniżej wybrane realizacje:

Pranie tapicerki samochodowej - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Po praniu

Pranie tapicerki samochodowej - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Po praniu

DAF po praniu

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej – rób to regularnie!

Prawdopodobnie próbowałeś kiedyś samodzielnie czyścić tapicerkę w swoim samochodzie – podobnie jak 90% kierowców. Większość wykorzystuje w tym celu specjalne preparaty, dostępne na stacjach benzynowych lub w marketach budowlanych już za kilka czy kilkanaście złotych. Producenci zapewniają, że auto będzie wyglądało jak nowe, jednak… po zastosowaniu preparatu większość plan nie znika. Inni wykorzystują metody bardziej tradycyjne, czyli miskę z gorącą wodą i szczotkę lub ścierkę. Ta metoda niestety także bywa zawodna, szczególnie w starciu z trudnymi plamami czy sierścią psa.

Regularne czyszczenie tapicerki samochodowej to sposób nie tylko na poprawę wyglądu wnętrza pojazdu, ale też na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego i Twoich bliskich. Niestety, na tapicerce, szczególnie w zakamarkach, mogą gromadzić się bakterie i roztocza, które mają negatywny wpływ na organizm. Jeśli dużo korzystasz z auta, postaraj się przeprowadzać przynajmniej raz w roku czyszczenie tapicerki samochodowej – Gdańsk i okolice to miejsce, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnych usług naszej firmy.

Samochód jak nowy dzięki profesjonalnemu czyszczeniu?

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z profesjonalnej usługi czyszczenia tapicerki samochodowej? Gdańsk to najlepsze miejsce do tego, abyś przekonał się, że warto – i to na 100%! Nasza firma wykonuje profesjonalną usługę czyszczenia tapicerki samochodowej w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicznych miejscowościach, a wszystko to z zastosowaniem najwyższej jakości sprzętu i preparatów, które dają spektakularne efekty. Decydując się na tego typu usługę możesz mieć pewność, że tapicerka w Twoim aucie będzie wyglądała jak w dniu, kiedy samochód wyjeżdżał z salonu.

Jako właściciel auta na pewno doskonale wiesz, że niewiele trzeba, aby na tapicerce pojawiły się nieestetyczne plamy. Wystarczy, że wejdziesz do auta w mokrym płaszczu, a na fotelu mogą powstać zacieki. Czasem sekunda nieuwagi może sprawić, że gorąca kawa z mlekiem i syropem czekoladowym wyląduje na tylnej kanapie, a słodki sok wiśniowy Twojego dziecka udekoruje fotel pasażera. Nie czekaj z czyszczeniem tapicerki samochodowej – w Gdańsku wykonasz je za naprawdę dobrą cenę, a siedzenia znowu będą czyste.

Czyszczenie tapicerki samochodowej – Gdańsk i okolice

Jeśli szukasz profesjonalnego czyszczenia tapicerki samochodowej w Gdańsku i okolicach, to właśnie znalazłeś firmę, której możesz zaufać. Nie czekaj, aż we wnętrzu Twojego auta pojawi się jeszcze więcej zanieczyszczeń. Umów się na czyszczenie tapicerki samochodowej w Trójmieście już dzisiaj, a niebawem będziesz mógł jeździć autem z jeszcze większą przyjemnością – czystym, pachnącym i zapraszającym do tego, aby wybrać się na kolejną weekendową wycieczkę!

Chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń pod numer: 505 222 655

Call Now Button