PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ – GDYNIA, GDAŃSK, TRÓJMIASTO.

 Pranie tapicerki samochodowej – Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto. Zawsze przestrzegamy 9 etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnie. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób odbywa się prawidłowa procedura prania. Wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia, wypranej tapicerki samochodowej może być sucha po procesie prania nawet w 1,5h.

Uprzejmie informujemy iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania i czyszczenia tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie tapicerki samochodowej - Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto.

 

TAPICERKA SAMOCHODOWA

 

Na proces naszego prania składa się 9 etapów.

Od identyfikacji rodzaju powierzchni dywanu lub wykładziny, przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków, pranie ekstrakcyjne  po końcowe suszenie powierzchni.
NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Za niewielką dopłatą od 10 do 40 zł brutto. Cena zależna jest od wielkości powierzchni. Nie musisz już czekać od kilku do kilkunastu godzin na suchą tapicerkę. Powierzchnia może być sucha już w 2h.

 

CENNIK

  • cena może ulec minimalnej zmianie po przyjeździe na miejsce wykonania usługi i przeprowadzeniu wstępnych oględzin,
  • wycena usługi zależna jest od wielkości auta jak i stopnia jego zabrudzenia,
  • podane poniżej ceny są kwotami brutto,
  • minimalna kwota zamówienia to 50 zł,
  • przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu cywilnego

Pranie i czyszczenie 1 fotela – od 30 zł

Czyszczenie podsufitki – od 50 – 100 zł

Pranie i czyszczenie podłogi – od 50 – 90 zł

Pranie i czyszczenie bagażnika – od 40 – 60 zł

Pranie i czyszczenie tylnej kanapy – od 40 – 50 zł

Pranie i czyszczenie foteli i tylnej kanapy – od 70 – 100 zł

Pranie i czyszczenie foteli, tylnej kanapy, boczki, bagażnik – od 120 – 200 zł

Dezodoryzacja lub osuwanie plam z moczu czy wymiocin – wycena dokonywana telefonicznie.

Kompleksowe pranie i czyszczenie auta wraz z czyszczeniem i konserwacją elementów z tworzyw sztucznych wyceniamy po wstępnej rozmowie telefonicznej dotyczącej wielkości auta.

Pranie tapicerki samochodowej i kompleksowe czyszczenie wnętrza auta odbywa się pod domem lub na posesji klienta. Nie pobieramy opłat za dojazd.

Pranie tapicerki samochodowej – Gdynia, Gdańsk, Trójmiasto. Orłowo, Redłowo, Pustki Cisowskie, Karwiny, Dąbrowa, Mały Kack, Witomino, Wielki Kack, Grabówek, Kamienna Góra, Podgórze, Obłuże, Oksywie, Leszczynki, Meksyk, Wzgórze Św. Maksymiliana, Demptowo.