Pranie tapicerki meblowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Pranie tapicerki meblowej – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto . Zawsze przestrzegamy 9 etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można uzyskać czystą powierzchnie. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób odbywa się prawidłowa procedura prania. Wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia, wypranej tapicerki meblowej może być sucha po procesie prania nawet w 1,5h.

Uprzejmie informujemy iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania i czyszczenia tylko jednego popularnego środka niemieckiego producenta, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, nieskuteczne i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie tapicerki meblowej - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

 

TAPICERKA MEBLOWA

 

 

Na proces naszego prania składa się 10 etapów.

Od identyfikacji rodzaju materiału, przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków, pranie ekstrakcyjne po końcowe suszenie powierzchni. PIERZEMY, NIE BAWIMY SIĘ W MOCZENIE. ZOSTAWIAMY CZYSTE I DELIKATNIE ZAWILGOCONE POWIERZCHNIE.
NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Za niewielką dopłatą od 10 do 40 zł brutto. Cena zależna jest od wielkości powierzchni. Nie musisz już czekać od kilku do kilkunastu godzin na suchą tapicerkę. Powierzchnia może być sucha już w 1,5h

 

CENNIK

  • cena może ulec minimalnej zmianie po przyjeździe na miejsce wykonania usługi i wykonaniu wstępnych oględzin,
  • podane poniżej ceny są kwotami brutto,
  • minimalna kwota zamówienia to 50 zł,
  • przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu cywilnego

Krzesło – od 9 zł
Pufa – od 15 zł
Narożnik
kuchenny – od 40 zł
Fotel
–  od 28 – 40 zł
Materac (czyszczenie i dezynfekcja) – od 40 zł
Tapczan –  od 55 zł
Wersalka, sofa, kanapa – od 55 – 100zł
Narożnik pokojowy – od 80 – 120 zł

Dezodoryzacja lub osuwanie plam i zapachu z moczu czy wymiocin – wycena dokonywana telefonicznie..

POZOSTAŁE POWIERZCHNIE WYCENIAMY INDYWIDUALNIE PO WSTĘPNEJ ROZMOWIE TELEFONICZNEJ POD NR. 505-222-655

 

PRZYKŁADY WYKONANYCH ZLECEŃ

 

 

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!

Tapicerka meblowa -zasady i informacje