PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN – GDAŃSK, GDYNIA, TRÓJMIASTO

Pranie dywanów i wykładzin – Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto .Zawsze przestrzegamy 10 etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można mówić o czystej powierzchni. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób powinna odbywać się procedura prania. Piorąc dywan, wykładzinę w domu nie musisz czekać na zwrot od 7 do 14 dni jak dzieję się to w stacjonarnych pralniach. Gdy zamawiasz naszą usługę wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia może być sucha po procesie prania już w 1,5h.

Uprzejmie informujemy iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania, czyszczenia i płukania tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, niewłaściwe i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie dywanów i wykładzin - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

 

DYWANY I WYKŁADZINY

 

Na proces naszego prania składa się 10 etapów.

Od identyfikacji rodzaju powierzchni dywanu lub wykładziny, przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków, pranie ekstrakcyjne  po końcowe suszenie powierzchni.
NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Za niewielką dopłatą od 10 do 40 zł brutto. Cena zależna jest od wielkości powierzchni. Nie musisz już czekać od kilku do kilkunastu godzin na suchy dywan. Powierzchnia może być sucha już w 1,5h.

 

CENNIK

  • cena może ulec minimalnej zmianie po przyjeździe na miejsce wykonania usługi i wykonaniu wstępnych oględzin,
  • poniższe ceny podane są w kwotach brutto,
  • minimalna kwota zamówienia to 50 zł,
  • dywany i wykładziny 1 m2 – 5 zł  (długi włos) 5,5 zł
  • przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu cywilnego.

Dywany i wykładzin o powierzchni do 4 m2  – 50 zł     (długi włos) 60 zł

Dywany i wykładzin o powierzchni od 4-5 m2 – 60 zł    (długi włos) 70 zł

Dywany i wykładzin o powierzchni od 5-6 m2 – 70 zł    (długi włos) 80 zł

Dywany i wykładzin o powierzchni od 6-10 m2 – 90 zł     (długi włos) 100 zł 

Dezodoryzacja lub osuwanie plam z moczu czy wymiocin – wycena dokonywana telefonicznie.

Powierzchnie powyżej 10 m2  wyceny dokonujemy indywidualnie w trakcie rozmowy telefonicznej.

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!
Zasady czyszczenia dywanów i wykładzin