PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ
– GDYNIA,GDAŃSK,TRÓJMIASTO

Pranie tapicerki meblowej – Gdynia,Gdańsk,Trójmiasto .Zawsze przestrzegamy 9 etapów prania ponieważ tylko w ten sposób można mówić o czystej powierzchni. Zawsze stosujemy odpowiednią temperaturę stosowanych płynów jak również odpowiednio dobrane do czyszczonej powierzchni profesjonalne środki odplamiające, piorące i płuczące. Ponieważ tylko w ten sposób powinna odbywać się procedura prania. Gdy zamawiasz naszą usługę wszystko odbywa się na Twoich oczach. Masz wgląd w metodę, stosowane środki, a czysta powierzchnia może być sucha po procesie prania już w 1,5h.

Uprzejmie informujemy iż w trosce o mienie Klienta i profesjonalizm naszej firmy nie stosujemy do całego procesu prania, czyszczenia i płukania tylko jednego popularnego środka niemieckiej firmy, dostępnego w sieciach marketów budowlanych. Jest to wysoce nieprofesjonalne, niewłaściwe i mało efektywne dla pranych powierzchni.

Pranie tapicerki meblowej - Gdynia,Gdańsk,Trójmiasto

 

TAPICERKA MEBLOWA

 

Na proces naszego prania składa się 9 etapów.

Od identyfikacji rodzaju powierzchni dywanu lub wykładziny, przez między innymi zastosowanie 3 różnych środków, pranie ekstrakcyjne  po końcowe suszenie powierzchni.
NOWOŚĆ!!!! W odpowiedzi na potrzeby klientów rozszerzyliśmy ofertę o suszenie turbowentylatorem. Za niewielką dopłatą od 10 do 40 zł brutto. Cena zależna jest od wielkości powierzchni. Nie musisz już czekać kilku godzin na suchy mebel. Powierzchnia może być sucha już w 1,5h.

CENNIK

  • cena może ulec minimalnej zmianie po przyjeździe na miejsce wykonania usługi i wykonaniu wstępnych oględzin,
  • poniższe ceny podane są w kwotach brutto,
  • minimalna kwota zamówienia to 50 zł,
  • przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu cywilnego.

Krzesło – od 9 zł
Pufa – od 15 zł
Narożnik
kuchenny – od 40 zł
Fotel –  od 28 zł
Materac (czyszczenie i dezynfekcja) od 40 zł
Tapczan – od  55 zł
Wersalka, sofa, kanapa – od 60 zł
Narożnik pokojowy – od 80 zł

Dezodoryzacja lub osuwanie plam z moczu czy wymiocin – wycena dokonywana telefonicznie.

Pozostałe powierzchnie wyceniamy indywidualnie w trakcie rozmowy telefonicznej.

Normalne ceny i widoczne efekty – ZAPRASZAMY!!!
Profesjonalne środki piorące i czyszczące